Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fekete lánynál lehet esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete lánynál lehet esélyem fehér fiúként?

Figyelt kérdés

Semmelweisre jár egyetemre és nagyon kedves és aranyos,szerintem még lehet barátja se nagyon volt és simán le tudnám vele élni az életem

Viszont félek mert úgy tudom az afrikaiak utálják a fehéreket és a szülei is lehet nem örülnének neki


2020. júl. 13. 04:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy utálná, akkor nem jött volna ilyen egyetemre sem ahol azért 95%-ban fehérek járnak.

Meg kell próbálni, aztán kialakul, szerintem ugyanannyi az esélyed rá, mint bárki mással, ha megvan az összhang és a szimpátia.

2020. júl. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha ez igaz, készülj fel hogy a hátralévő életed minden napjában cikizni fognak beszólni, és megjegyzéseket tenni. A gyerekeiteknek pedig még rosszabb lesz itt.
2020. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt kapcsomatom afrikai fiúval és nem nem utálja mindenki a fehérket. Tudom hogy most majd jön a lepontozás, mert ezen az oldalon ha nem kizárólag csak a fehér bőrszín vonzó máris undorító vagy, de ezt teljesen felejtsd el. Nyugodtan próbálkozz :)
2020. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Hajrá, nem lesz belőle gond. Sok sikert! :)
2020. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Gondoljatok a leendő gyereknek mennyit szívatnák őt.
2020. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy más bőrszínűt szeret akkor nem tisztes ember? Nem kéne leragadni a középkorban.
2020. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Láttatok már fekete-feher házasságból született gyerekeket? Hát gyönyörű karamell színűek, és cukik. Nem gondolnám hogy bárki szekalja őket. A lányok meg tizeneves korukra gyönyörűek lesznek.


Lehet sok itt a troll, de azokra ne figyelj kedves kerdező. Próba cseresznye, szerintem megéri megpróbálni. A mai világban nem szabad hogy más előítélete vezessen, ha amúgy benned nincsenek ilyenek. Ha nem próbálod meg egy lehetőségtől fosztod meg magad az életen át tartó boldogsághoz.

2020. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem láttam még fekete fehér házasokat, csak gyermekét egyedül nevelő felcsinált, és a negró apa lelépett tőlük lányokat, akikre ezek után nyilván a kutya sem néz rá. Ki vállalna fel egy ilyet?
2020. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a negró apa lelépett tőlük lányokat, akikre ezek után nyilván a kutya sem néz rá."

És ez hogy jön ide te kis butus? Persze, te aztán "nem vagy rasszista" de zavartatás nélkül ideokádod az indokolatlan megjegyzéseidet. Kezdve mondjuk azzal, hogy "Egy tisztes fekete ember is fekete hölgyeket keres". Te mégis kinek képzeled magad hogy megmondd hogy ki kicsodát keressen?

2020. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%

Mint egy “ gyönyörű karamell színű és cuki“ félvér srác mondom, hogy hajrá! Szekálni nem nagyon fognak senkit (Legalábbis nekem nem volt belőle nagy problémám soha).

Az pedig nem igaz hogy nem szeretik a fehéreket, csak zavarhatja ha folyamatosan érzékelteted a bőrszín kérdést. Gondolom ha vele akarsz lenni akkor vagy annyira értelmes, hogy ne érdekeljen a bőrszíne. Elhiheted, ez fordítva is működik 😉.

2020. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!