Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fekete lánynál lehet esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete lánynál lehet esélyem fehér fiúként?

Figyelt kérdés

Semmelweisre jár egyetemre és nagyon kedves és aranyos,szerintem még lehet barátja se nagyon volt és simán le tudnám vele élni az életem

Viszont félek mert úgy tudom az afrikaiak utálják a fehéreket és a szülei is lehet nem örülnének neki


2020. júl. 13. 04:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Mielőtt válaszolnék a nem megfelelő szóhasználatú válaszolót jelentettem. Azzal kezdem hogy megnézés enyhe idegenkedés mindekét oldalon van, én jártam Afrikában mármint fekete Afrikában és úgy alakult hogy helyiekkel dolgoztam együtt és először ők is nagyon furcsán néztek. Az hogy a családja elfogad-e az nem a bőrszíntől hanem a kultúrától a műveltségtől függ, illetve hogy beszéltek-e közös nyelvet. Minden apa vigyázni akar a lányára nem? Próbálkozz a lánynál ismerd meg jól de ha afrikai akkor azért adódhatnak kulturális különbségek. Ezután az afrikai munka után én is tartottam a kapcsolatot az egyik lánnyal de pl az őrületbe kergetett hogy megbeszéltük hogy ekkor vagy akkor hív de az időt ő más módon számolta és nem értette mi a bajom. Ne azért próbálj meg össze jönni vele mert fekete, hanem mert megismered. Én is sokáig szerettem volna egy latinával összejönni a nyelv a kultúra miatt de rájöttem hogy ez olyan mint ha a gombhoz keresném a kabátot.
2020. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!