Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem van 40en túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van 40en túl egy 20as éveiben járó, nem rég szinglivé vált lánynál "friends with benefits" dologra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Hacsak nem vagy egy Brad Pitt, akkor valószínűleg pénzkérdés.
2020. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ha itt kérdezed akkor semmi.
2020. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Én sem a Brad Pitt vagyok, de mégis ragadnak a huszonéves lányok.


40f

2020. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki, akkor nagy esélyed van rá. Sok sármos pasi van a 40-esek között!
2020. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Semmi esélyed nincs,, hacsak nem vagy milliomos.
2020. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lány keresi a társaságomat, szeret velem beszélgetni, s ha 3 napig nem írok neki semmit, akkor már ír valamt ő. és ehhez nem kell pénz, mindketten jól keresünk. beszélni nem szoktunk telefonon, csak írni vagy személyesen találkozni, aminek soha nem maga a találkozás az egyetlen célja.
2020. dec. 8. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat en 20 evesen nem vonzódtam negyvenesekhez. Sot mostmar harminchoz kozel sem vonzodok a negyvenesekhez.

Aki negyvenesekent kedveskedett nekem azt mindig ilyen apafiguranak tekintettem, sajnos tobb idosebb pasi is visszaelt a joindulatommal. Pl volt olyan 50es ozvegy aki szeretett volna baratnonek mikozben en csak baratkozni akartam (de azt se nagyon max haveri szinten joban lenni)

Ettol függetlenül lehet hogy o is akar többet, viszont ne felejtsd el az elejen letisztazni hogy te milyen fajta kapcsolatot akarsz.

2020. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esélyed? Ez személyfüggő. Én is húszas éveimben járok, van nem is kevés olyan 40-es férfi, akit "nem dobnék ki az ágyamból", de ez a kor kérdés nálam alapvetően egy teljesen lényegtelen dolog, volt már nálam fiatalabb párom is. Valószínűleg ha a lány keresi a társaságod, akkor ő is így van ezzel.
2020. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!