Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El akarom veszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom veszíteni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok párkapcsolatra csak szexre

Arra gondoltam hogy írok az exemnek akivel már egy éve szakítottunk de még mindig keres és újra akarja kezdeni

Szerintetek ez jó ötlet? Ti csináltatok már ilyet? Őt azért ismerem csak szexet akarnék de szerintem belemenne valahogy meg se merem megkerdezni egyáltalán hogy kéne ezt megkerdezni

Nem tudom mit tegyek nagyon frusztrált vagyok emiatt szeretném már elvesziteni a maszti sem segít már? Privatot nem kérek csak tippeket tapasztalatokat ötleteket mit kezdjek a helyzettel?



2021. márc. 27. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mennék bele
2021. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Meg kell kérdezni. Biztos gondoltál már rá, hogy eljössz hozzám vagy ilyesmi. Szeretnék veled beszélgetni. Lehetsz ettől direktebb is.
2021. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem a legnyerőbb ötlet, de végül is már ismered, megvan a bizalom. Arra azért figyel, hogy szegény lányt/srácot ne ringasd illúziókban, mond meg neki, hogy nem kezdjük újra csak szexet akarsz.
2021. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Exel soha!
2021. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NHK2 ***** válasza:
49%
A maszti nem segit csak egy jó alapos dugás :P próbáld meg vagy keress egy szexpartnert más ötletem nincs :) nekem is pina kéne de nincs lol poén volt amugy tényleg nincs
2021. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Olyat is hallottam már, hogy egy lány a fiúja mellett vesztette el a szüzességét egy másik sráccal, aki délelőtt még nála volt, délután meg jött az udvarlója. Úgyhogy én már öreg vagyok ehhez, hogy ma mit akarnak a tinik, ezen már meg sem lepődöm.
2021. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy új ismeretséget/kapcsolatot keress! Az ex nem jó ötlet!
2021. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!