Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyikőtöknek van/volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyikőtöknek van/volt kapcsolata tiniként, ti hogyan néztek ki, te és a párod?

Figyelt kérdés

Én szinte mindig csak szép lányt és helyes fiút látok együtt.

Átlagos, előnytelenebbek is találnak ebben a korban párt?


2021. márc. 25. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen átlagos és előnytelen kinézetű emberek is találnak párt ha végig mész az utcán te is láthatod. Nem csak a külsőn múlik hogy lesz e valakinek kapcsolata.
2021. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 16 évesen, legelső mindenben. Rondának láttam magam, és a barátom is duci, szemüveges, hosszú hajú, csúnyácska "rocker" fiú volt. Viszont gyanús lett a dolog, amikor a családja és minden ismerőse le volt döbbenve, hogy milyen szép barátnője van, és helyes srácok is elkezdtek érdeklődni irántam. 1,5 évig együtt voltunk, végül nem miattam lett vége, hanem a fiú borzasztó személyisége miatt, amit egyre nehezebben titkolt.
2021. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 te nem az összes ismerősöm vagy véletlenül? :D Egy csomó szép csajnak van rossz önbizalma, és jön össze olyan pasival, akik kategóriákkal csúnyábbak náluk (és még belsőre is elég gázak), mert nem hiszik, hogy jobbat érdemelnek

Én átlagos vagyok, az első barátom is az volt, kb. ugyanazon kategória vagyunk/voltunk.

2021. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de hülye szterotípia. Az iskolából rengeteg olyan lányt, srácot ismertem aki nem volt se bombázó, se sármőr. Sőt a legnagyobb csajozógép egy kicsit pufi, nem túl sármos srác volt, de olyan dumája volt hogy 10 perc alatt kidumálta bármelyik csajt a bugyijából. Szóval NEM a külső megjelenésen múlik.
2021. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Átlagos testalkatú, állítólag jóképű srácként egy barna bőrű cigány lány lett a párom. Az átlagnál picivel teltebb, jó cicikkel, pics@ rövid szoknyában, nagyon szép combokkal!

Egy idő után egy padban is ültünk és ha tehettem, ha senki nem figyelt még óra alatt is meg-meg simogattam a combját!

Több év eltelt azóta, de a nevére ma is emlékszem!

2021. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Voltam helyes lannyal, átlagossal. A legutóbbi párom egy 160cm 95-100 kilós lány volt. Szexben nagyon imádtam h ilyen husis amúgy nem annyira jön be ha úgy egyébként láttam.

Főképp személyisége miatt voltam vele. 17evesen.

2eve.

2021. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!