Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki1229 kérdése:

Miért nem élvezek el?

Figyelt kérdés
Amikor a barátommal elkezdtünk intim kapcsolatot létesíteni, már nem voltam szűz, de az előző barátommal csak egyszer csináltuk. Szóval már párszor csináltuk, de nem tudok elélvezni. Nem arról van szó, hogy ne élvezném, de nem annyira hogy el is tudjak menni. Nem is azzal van a baj, hogy ráfeszülök, mert bízom benne és elengedem magam. Távkapcsolatban vagyunk sajnos, így nem tudunk hetente, lehet ettől is fáj kicsit. Miért nem élvezek el? Mit csináljak hogy elmenjek?

2021. márc. 23. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincsen hüvelyi orgazmusod, vagy a párod nem csinál jól valamit. Sajnos én sem tudtam még soha elmenni hüvelyben, pedig évek óta szexuális kapcsolatom van. Próbálj meg esetleg valami játékkal gyakorolni, hátha. Egyébként szex közben izgasd magad csiklóban, sokkal jobb lesz, és el is mész. Sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa...:)
2021. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi orgazmusra a nők 3/4-e nem képes elvileg, nekem is csak csiklo orgazmusom volt meg
2021. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azok táborába tartozol - mint a nők többsége egyébként - akiknek nincs hüvelyi orgazmusa. Tipp: aktus amíg nektek jól esik, a párod elmegy, majd megmutatod neki te hogy tudsz a csúcsra jutni hogy neked is jó legyen. Egészségetekre! :)
2021. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
ez hulyeseg hogy a nok nagyresze nemkepes ra. igenis kepesek, csak mrgkell talalni a modjat. baratnomnek pl vibratorral sikerult.
2021. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség kedves #4... Van, aki megtalálja a módját, és van, aki nem, mert tényleg nem képes rá.:)
2021. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!