Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni hogy a sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy a sex kapcsolatomnak csak én vagyok az egyedüli sex kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én 22éves lány vagyok ő pedig egy 26éves fiú.

#sex#kapcsolatok#vágy#monogám#mindenkié
2021. márc. 22. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Laza kapcsolatban felesleges ezen rugózni. Mindenki azt csinál, amit akar, és simán le is tagadhatja. Csak mert azt mondja, hogy mással nem szokott lenni, nem jelenti azt, hogy el is kéne hinned.
2021. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Én szerintem a szex kapcsolat pont arról szól, hogy ez a része nem érdekel, és semmi közöm hozzá.
2021. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudhatod. Ha ilyen fajta kapcsolatba belemész, ezt a kockázatot is vállalod.
2021. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Igen de így meg para ha valaki olyannal jár össze hogy mindenkire nyitot és mindenkié és szeret puncikat nyalni hogy ki tudja mit ad át?

És így ez para.

2021. márc. 22. 11:26
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Gondold át ezt más szempontból. Ha megfogadná, hogy csak veled szexel, akkor az olyan, mintha párkapcsolatban lennétek, nem? Mivel hűséget fogadtok egymásnak. Innentől kezdve értelmét vesztené a laza kapcsolat.
2021. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A laza kapcsolat nem jelenti azt, hogy mindenfélének kiteszed a másikat.


Gondolom ő se örülne neki, ha egyszercsak kapna egy sms-t, hogy pozitív lett a HIV teszted...


És ezért kell megválogatni kivel szexelsz. Pl lehet, hogy 3-4 emberrel is összejársz, de limitálni a számokat, és ők se keféjenek össze-vissza.

2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16 nyilván úgy tisztességes, hogy az ember igyekszik csak 1-2 szexpartnert “tartani” egyidőben, de szerintem ezt mindenki így gondolja? Elvárni nem lehet a másiktól, szóval vagy vállalod a kockázatot, vagy akkor csak párkapcsolatban szexelj.
2021. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a párkapcsolati/baráti kapcsolati státusz, hanem a gerinc itt a kérdés.


Attól még, hogy valaki poly vagy ilyen friends with benefits dolgot csinál, még lehet neki józan paraszti esze, meg annyi gerince, hogy őszinte.


Akinek meg nincs, annak párkapcsolatban se lesz.

2021. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha egy héten 1x kezelget,akkor van más is neki.Ha zavar szakíts vele,de ilyen egy szexkapcsolat.Nem a hűsegről szól.
2021. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Srácok, azt kéne megérteni, hogy ez itt nem a hûség, hanem az õszinteség kérdése.


Tartja magát ahhoz, amit megbeszéltetek vagy sem?

2021. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!