Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni hogy a sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy a sex kapcsolatomnak csak én vagyok az egyedüli sex kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én 22éves lány vagyok ő pedig egy 26éves fiú.

#sex#kapcsolatok#vágy#monogám#mindenkié
2021. márc. 22. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Onnan, hogy a kis szádat beszédre (is) használod és megkérdezed.
2021. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Úgy hazudik ahogy akar, és nem is tartozik feléd őszinteséggel.
2021. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Lazy Lover ***** válasza:
gondolom valami hmcs kezelget meg még rajtad kívül 10 csajt
2021. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Na igen, és ez egy laza kapcsolat, és nem egy párkapcsolat, és én a betegségektől félek, és nem érzek úgy iránta.

Félek féltékenységnek gondolná és elhajtana emiatt.

A sex jó vele, de bennem van a para hogy mi van ha másokkal is össze fekszik, és majd el kapok tőle valamit, ovszerrel sexelünk, de ha ő kinyal más lányokat is, és csokolozunk úgy át adhatja nekem pl gombás nőt nyal ki vagy triperest és utána velem csokolozik.

2021. márc. 22. 10:55
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan lehet tudni hogy a férjed félrejár-e dugni az új csinos kolléganőjével? Na pont innen, pedig ott minden éjszakát együtt töltenek a házaspárok. Sehonnan, ne játszd a Sherlockot, ha bizonytalan vagy akkor kérdezd meg, ha gyanúd van akkor az sajna az esetek 90%-ban igaz is (főleg egy szexkapcsolatban).
2021. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni vele utána bizalmi alapu az egész.
2021. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kérj tőle teszt eredményt.


És szerintem nem gáz, hogy ha megmondod kerek perec, hogy ilyen laza kapcsolatbqn nincs orál. Ha nem tetszik, keressen barátnőt.

2021. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak aztán vagy elkapok tőle valamit vagy nem, mert szeret puncikat nyalni, és a nyelvre nem huznak ovszert, utána meg csokolozás és tessék eredmény száj betegségek.
2021. márc. 22. 11:01
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Most az nagyon gáz, hogy

– Figyelj, ne vedd féltékenységnek, mert nem érzek irántad semmit, csak szexre kellesz, de szeretném tudni, mással is élsz-e nemi életet, mert ez rám is tartozik, főleg ezekben a kovidos időkben. Nyilván nincs beleszólásom, de az infóhoz jogom van.

2021. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hm 9-es válaszolo ez a kérdéses meg fogalmazás tetszik ezt meg írom neki sms-ben mert így talán nem lesz rossz vagy para a kérdésem.

Köszönöm a tanácsot :)

2021. márc. 22. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!