Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a hüvelyi orgazmus? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a hüvelyi orgazmus? Mi a kettő közti különbség? Milyen sűrűn van nektek?

Figyelt kérdés

Már másfél éve egyedülalló vagyok a covid miatt.. Előtt egy párkapcsolatom volt, ami 5 évig tartott. Azóta rendszeresen masztizok. Vannak játékszereim is, amit szinte mindig használok. Az exemmel soha nem éreztem a következőket:

Egyszer egy csíklót izgató vibratorral,miközben dugtam magam vibrátorral olyan orgazmusom volt, hogy szinte ordítottam közben, és a hüvelyem sokkal jobban lüktetett, mint sima csiklós izgató eszköz, vagy vibrátor során.

Több kérdésnél olvastam azt, hogy ha a csikló izgatás nélkül el tud valaki élvezni hüvelyi úton, akkor az hüvelyi orgazmus...

Na nekem így már ha rendesen felizgatom magam, és csak egy sima vibrátort használok, akkor is el tudok élvezni 1 perc alatt, de nekem ez ugyanolyan mint egy csiklós orgazmus...


Nalam úgy néz ki az orgazmus, hogy először el tudok élvezni csikló simizessel simán, vagy csak simán a vibrátor használatakor is, 1 percen belül is, vagy a kettő együtt használva szintén 1 perc alatt (sőt másodpercek alatt). De nekem ezek mind egyformák..


Amikor másmilyen élményem volt akkor a kettőt együtt alkalmaztam, akár hosszabb ideig is, és még a gerincemben is furcsa érzés volt.. De ez kb 2-3x fordult elő..


Ilyen a hüvelyi orgazmus? Hogy lehet ezt gyakorolni? Kinek hogy sikerült rendszeressé tenni?


Ha valami nem érthető, vagy rosszul fogalmaztam nyugodtan írjátok! :)


23/L



2021. márc. 20. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Valami ilyesmi lehet, baratnom is csak vibratorral tud huvelyit atelni, aztmondta hasonlo nagyon a ketto,

(csiklo-huvelyi) de megis mas. de nemtudna valasztani melyik a jobb

2021. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Még a gerincedben is? Ordítottál szinte?

Én meg férfiként csak kilövöm és kész:((

Nem érzem egálnak a dolgot xD

2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Magad döntöttél így a covid miatt?
2021. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!