Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a hüvelyi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a hüvelyi és csiklói orgazmus között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 20:05
 1/7 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Álitolag a csiklói az jobb.
2019. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Hüvelyi finom, izgalmas. Csiklóval csak erősebb. Nem igazán tudom szavakkal elmondani, ha volt részed mindkettőben akkor tudod.

Hüvelyi jobb nekem.

2019. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a hüvelyi valahogy mélyebb, a csiklói pedig sokkal intenzívebb.
2019. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem lesz mivel férfi vagyok.. :D Csak az érdekel hogy melyik esik jobban a nőnek. Melyiket " erőltessem " és fejlesszem magam. Mondjuk ez olyan dolog hogy jobb ha mindkettőben ott vagyok! :D
2019. júl. 14. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Akkor kérdezd meg tőle. Van akinek a hüvelyi jobb, másnak meg a csiklói.

Szerintem a hüvelyi sokkal jobb.

2019. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig senki nem tudta elérni, hogy hüvelyi orgazmusom legyen. Csiklóival nincs gond, az van. De a hüvelyit is szeretném megtapasztalni, de szerintem ez veszett ügy. :(


22/L

2019. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

A hüveliynél nem maga az orgazmus jobb, hanem amíg oda elérünk (szerintem). Remeg a lábam minden ujj mozdulatától és nem tudok mást csinálni csak nyögni, remeg kezem-lábam, olyan mintha megszállta volna a kéj a testem... való igaz hogy az orgazmus maga sokkal tompább, nem olyan intenzív, viszont cserébe hosszabb. De jóval zöbb idő elérni...

Nem igazán tudom eldönteni melyik a jobb,csak legyen és kész:D

2019. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!