Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért történik ez maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Ha a párom csinálja nekem kézzel, amikor kezdek elmenni, es jön ki a cucc, nem csinálja tovább,tehát már csak fogja,de húzza a bőrt, és nekem ez valamiért kellemetlen érzés, megfeszul a hasfalam, még remegek is....nagyon érdekes. Viszont ha magamnak csinálom, nyilván mikor elélvezek sem hagyom abba, hanem rántok rajta jópárat, és azok amiket fent említettem reakciók el is maradnak, csak simán elélvezek. Természetesen mondtam a páromnak hogy ne álljon le,és azóta tovább csinálja, de ha elfelejti, ugyanúgy ez történik. Mi ez a "jelenség " ?
2021. márc. 20. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszer csináld magadnak úgy, hogy nézze végig.
2021. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miert van az, hogy nem mondtad meg neki, hogy ne igy csinalja?
2021. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Visszavonom. Akkor sulyos gond van a partnerrel. Semmi erzes nincs benne.
2021. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki már, megoldódott, engem nem is ez zavart, hanem ahogy a testem reagált a dologra.
2021. márc. 23. 20:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!