Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért történik ez maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Ha a párom csinálja nekem kézzel, amikor kezdek elmenni, es jön ki a cucc, nem csinálja tovább,tehát már csak fogja,de húzza a bőrt, és nekem ez valamiért kellemetlen érzés, megfeszul a hasfalam, még remegek is....nagyon érdekes. Viszont ha magamnak csinálom, nyilván mikor elélvezek sem hagyom abba, hanem rántok rajta jópárat, és azok amiket fent említettem reakciók el is maradnak, csak simán elélvezek. Természetesen mondtam a páromnak hogy ne álljon le,és azóta tovább csinálja, de ha elfelejti, ugyanúgy ez történik. Mi ez a "jelenség " ?
2021. márc. 20. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ruined orgasm

Vicceskedik a párod 😂😋

2021. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elszorítja az ondót. Ezzel lehet sokáig elhúzni a magömlést.
2021. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Valamiért a lányok nem szeretik tovább verni ha már elélvezett a pasi. Lehet nem jó érzés nekik hogy g*cis a kezük, vagy nem tudom. Én is sokszor elmondtam már hogy folytassa, de ez csak pár rántást jelent nála, aztán már menne kezet mosni. Hozzá teszem, ha magamnak verem akkor a kezem se lesz spermás, szerintem a legtöbb csajnak nincs ehhez érzéke.
2021. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Az van amit a #3-as mond. Simán csak béna hozzá a "párod".
2021. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Az van, ami a lányok 90%nál, hogynnem tudják hogy kell kiverni rendesen.
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak oktatás kérdése.

A párom kérdezte, hogy hogyan is lenne jó, mert látta, hogy nem annyira élvezem ha ő csinálja.

A megoldás az volt, hogy rámarkolt, én meg a kezére és én mozgattam. Elejétől a végéig. Azt mondta sokat tanult belőle (és tényleg :D)

2021. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És az gond ,ha akkor élvezem mikor nagyon szorítja?
2021. márc. 21. 05:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktad hogy szorítod mint a satu. Aztán a puncit nem fogod élvezni, mert az nem szorít úgy.
2021. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"Ellenszer" ?
2021. márc. 21. 11:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy tanítani kell őket .aszt verni mint nekik kellene minket, hogy hogyan csináljuk, hogy jó nekik. Sajna nem látunk bele a másik fejébe.

Egyébként pedig egyéni dolog, mert lehet az előző párja ugy szerette, de a következő már másképp.


Saját esetem, a csaj felfelé a hasamfelé ívelve huzgálta ami elég kellemetlenül érintett mivel hogy lefelé görbül a péniszem, ..


Egyébként sokzor pont azért jobb érzés mert másképp csinálja mint amit mi szoktunk meg és pont ezért lesz érdekes.


A szorításról is ugyanez, van aki nem birja elviselni ha rászorítanak, meg erőteljesen huzgálják mert nincs szokva hozzá valakinek pedig ez adja meg az élvezetet.

2021. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!