Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet attól bolondulni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet attól bolondulni ha az ember sokára talál párt és sokáig kell szex nélkül lennie?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik az hogy barátnőm legyen. Ha még sokáig nem fog összejönni akkor meg fogok bolondulni?

Azért gondolom azt hogy bele lehet ebbe bolondulni mert vágynék rá, meg felnőttként az lenne a normális ha lenne az embernek párja.

Sosem értem még lányhoz. 22f


2021. márc. 20. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Megbolondulni nem tudom de depressziós lehetsz
2021. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon görcsösen vágsz rá nehezebb lesz. Csak járj nyitott szemmel.
2021. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja
2021. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már kikezdte az elmémet.
2021. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb én is ezen a szinten vagyok lassan. 24f
2021. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46 vagyok sosem volt barátnőm hirdetős csajokhoz jártam lakásra.Meg nem bolondultam.
2021. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de lehet itt néhány férfival találkozni aki már a kattanás határán van a szexhiánytól.
2021. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon bármibe bele lehet bolondulni, ha a megszállottja vagy, és csak akorul forognak a gondolataid. Ha naponta sopánkodnál pl amiatt, hogy valszeg sosem járhatod be a világ legszebb helyeit, akkor abba őrülnél bele, nem pedig abba, hogy "sosem értél még lányhoz".
2021. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!