Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat az anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat az anális szex?

Figyelt kérdés
Barátom mindig amikor beteszi a fenekembe abba a pillanatban annyira fáj szinte megse tudok mozdulni meg mintha a vérnyomásom is lemenne mitől lehet? Egyszer próbáltuk régebben akkor nem volt semmi mostmeg meg az erő is kimegy belőlem
2021. márc. 18. 21:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

39


"Na ez az, hogy így közelíted meg. Hogy egy nőre csak ráerőltetni lehet ezeket az alkalmakat.



Nyalt és ujjazott már ő is engem visszafelé. És ha többet akarna, azt is megtehetné. Semmi olyat nem kérek, amit én elutasítok. Ez alap egy kapcsolatban."


Elhiszem, hogy van egy olyan kisebbség, mint te vagy,meg hogy a nőkből is van ilyen. Ez eddig is nyilvánvaló volt, csak nem erről volt szó. Felesleges lenne tudatlanságot mímelned, akkor is igaz általánosságban amit írtam.

2021. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
#41 általánosságban lehet rád igaz, de nem te vagy egyedül a NŐK
2021. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Konkrétan az hangzott el, hogy a nők _nem élvezhetik_, hogy csak beszélik maguknak, hogy élvezik, mert agymosáson estek át, és engednek a férfi nyomásnak.

Ez teljes idiotizmus. Erre voltak a válaszok. Visszafelé nem hangzott el olyan, hogy minden nőnek élveznie kell, így cáfolni is felesleges ezt.

2021. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!