Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat az anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat az anális szex?

Figyelt kérdés
Barátom mindig amikor beteszi a fenekembe abba a pillanatban annyira fáj szinte megse tudok mozdulni meg mintha a vérnyomásom is lemenne mitől lehet? Egyszer próbáltuk régebben akkor nem volt semmi mostmeg meg az erő is kimegy belőlem
2021. márc. 18. 21:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

De ismét mondom: ha csak olyan nők léteznek, akik "beszélik maguknak", hogy "megfeleljenek a férfiaknak", és "át van mondva az agyuk", akkor miért maszturbálnak nők análisan egyedül, vagy izgatják egymást análisan leszbikus kapcsolatban is nők?


Ne jöjj a cigicsikkekkel, mert az szélsőséges.

Ez viszont sokak mindennapjainak átlagos része. Szingliké, csak nőkből álló párkapcsolatoké.

2021. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
29 Nő vagyok, nekem nem kellett tanulnom az orgazmust, érdekes. Az állatvilágban egy anomália az anális szex, előfordul, de nem gyakori és szinte csak majomfélék közt. Más állatoknál is figyeltek már meg ilyet nagyon ritkán, de olyankor esély van rá, hogy az állat később nagyon beteg lesz (aki elszenvedi, nyilván).
2021. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

32 Egyébként ennek csak az intellektuális képességekhez van köze. Állítólag ha létezne az embernél értelmesebb állat, akkor egy idő után megideologizálná azt is, hogy az orrot vagy a fület szexuális tárggyá tegye. Ennek a fizikai élvezethez továbbra sincs sok köze.


Ui. A férfiaknak legalább van prosztatája, aminek az izgatása élvezetet válthat ki. A férfiak nagyrésze mégsem azt akarja, hogy seggbek.rja a nője, hanem ő akarja csak a nőjét seggbek. rni. Ez vajon miért van, ha olyan marha jó dolog? Egyébként megemlítődött az anális szex a homoszexualitás mellett példálózva. Ezzel azt akarod mondani, hogy mindenki homoszexuális, vagy legalábbis biszex, aki ezt igényli?

2021. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#32

"Nő vagyok, nekem nem kellett tanulnom az orgazmust, érdekes."

Akkor az a sok rinya mind unatkozó tinifiúk kreálmányai vagy annak a sok nőnek mind ki kéne halni?

"olyankor esély van rá, hogy az állat később nagyon beteg lesz (aki elszenvedi, nyilván)"

utálom ismételni magamat, de FORRÁST.

2021. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"A férfiaknak legalább van prosztatája, aminek az izgatása élvezetet válthat ki."


Akkor mondd már meg végre légyszives, hogy férfiak jelenléte nélkül, szingli nők, és leszbikus párok miért análoznak.


Nem csak a hüvelyből áll egy nő teste, és az azzal kapcsolatos tevékenységekből a szex.

Hüvelyi, csikló, g-pontos, mellbimbó, anális orgazmus... Volna hova tágítanod a perspektívádat, és ismerkedned az erogénpontokkal.

2021. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Még mindig nem kaptam választ miért nem a férfiak követelik, hogy k.rja seggbe őket a nőjük, ha az annyira jó mindenkinek. Holott segglyuka mindenkinek van.
2021. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
30 Férfi létedre te hogy veszed a bátorságot ahhoz,nyilatkozni merj arról mit érez a nők többsége? Nem vagy kompetens a témában, mert soha nem tudhatod meg. Téged milyen gyakran szokot kis nyálas felcsatolhatóssal seggberakni a nőd? Milyen gyakran erőlteti rád? Érdekes, a 10ből 9 férfi eláll az anál gondolatától is, ha felmerül a kölcsönösség említése.
2021. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Férfi létedre te hogy veszed a bátorságot ahhoz,nyilatkozni merj arról mit érez a nők többsége?"

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de talán én is kifejthetem az álláspontomat. Heteroszexuális férfiként szerintem több tapasztalatom van szexuális téren a heteroszexuális nők terén. Amennyiben te homoszexuális vagy, nagy eséllyel 0 heteroszexuális nővel volt dolgod. Heteroszexuális nőként pedig csak egy heteroszexuális álláspontot ismersz, a sajátodét.

2021. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Nő vagyok, nekem nem kellett tanulnom az orgazmust, érdekes."


Nagyon jó. Más nőknek viszont igen. Páromnak pedig az anális szexet nem kellett tanulnia. Nem vagyunk egyformák. És ez így természetes.

Az viszont nem, hogy azt mondod, minden nő, aki azt mondja, élvezi, csak bebeszéli magának, agymosáson ment át, és engedett a férfi nyomásnak.

Még a full leszbikus nők is, akik bevonják ezt a szexuális életükbe, de férfivel soha nem voltak.


"Téged milyen gyakran szokot kis nyálas felcsatolhatóssal seggberakni a nőd? Milyen gyakran erőlteti rád?"


Na ez az, hogy így közelíted meg. Hogy egy nőre csak ráerőltetni lehet ezeket az alkalmakat.


Nyalt és ujjazott már ő is engem visszafelé. És ha többet akarna, azt is megtehetné. Semmi olyat nem kérek, amit én elutasítok. Ez alap egy kapcsolatban.

2021. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
38 Érdekes logika. Tehát ha én heteró nő vagyok, akkor nekem minden nő hazudik. A kérdező is hazudik. Te meg férfi létedre jobban tudsz mindent, ami a nőket érinti, mert voltál már 10-12 nővel. Ahha. Ok
2021. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!