Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról aki 23 évesen még szűz minden téren? 23/L

Figyelt kérdés
Még nem találtam, olyan férfit akivel átélhetném ezeket a dolgokat.Visszahúzódó és félénk vagyok, kedvesnek meg aranyosnak mondanak. Rondának nem tartom magamat, nyilván van tőlem sokkal szebb, de nálam kicsit csúnyább lánynak is van barátja.Túlsúlyos sem vagyok. A pszichológusom szerint jobban kéne nyitnom az emberek felé, jelenleg azon dolgozunk.
2021. márc. 18. 19:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%

19 vagyok, szintén mindenben szűz. Néhány hónap és betöltöm a húszat, és nem kell kristálygömb, hogy megmondjam, húsz évesen is az leszek. Sőt, merem megkockáztatni, hogy utána is. Azt már nem, hogy örökkön örökké, olyan jó tehetségem nincs jóslásban. :p


Szerintem semmi gond nincs ezzel. Van lelki probléma vagy nincs, senkinek semmi köze hozzá. Amíg neked megfelel, addig probléma sincs. Sokan írták nekem, hogy biztos defektes vagyok, van aki halvérűzött, más úgy nézett rám, mintha űrlény lennék.


A kapcsolat nekem fontos, mély, nem egy három napig tartó elfoglaltság, aztán sayonara. Sosem volt sok fiú a környezetemben, nehezen megnyíló típus is vagyok, és őszintén szólva, amikor gondjaim voltak, akkor az utolsó utáni volt, hogy a legnagyobb gondom legyen, hogy kis tizenévesen nem volt még senkim. Minek siessek? Nem leszek több vagy jobb, ahogy rosszabb sem, csak mert elmondhatom, nekem is megvolt és széttettem valakinek a lábaimat. Nem tettem. Stop. Ennyi, nem nagy történet. Na meg, a plusz kilók, amiket anno depressziósan szedtem magamra, mert milyen jó volt ételbe folytani a haragot és a stresszt, nem segítik az önbizalmat. Hála istennek, a székről nem folyok és Shrek távoli rokona sem vagyok, hogy összetör a tükör. Ha jön olyan, aki romantikus érzelmeket vált ki belőlem és képes leszek kötődni hozzá, megbízni benne, szeretni őt, akkor ráérek "behozni a lemaradást". :D


Ha meg nem jön össze és szüzen halok meg, fátylat rá, nem lesz bennem megbánás.

2021. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
Az addig oké, hogy nyitottabbnak kellene lenned, de mi a helyzet azokkal a szituációkkal, amelyek elvileg előfordulhatnak, pld egy srác odamegy hozzád ismerkedés okán , vagy ugyanezen indokkal rád ír. Mennyire vagy ebben a helyzetben nyitott? A korod miatt nem kell aggódnod, legalább érett gondolkodású nő vagy, mentes a tini képzelgésektől :D Az lehetne probléma, ha elzárkózol a lehetőségektől vagy esetleg olyasvalaki iránt érzel valamit aki foglalt vagy hasonló.
2021. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Na hányan próbáltak már levadászni titeket itt az elmúlt 2-3 órában? :D
2021. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Ó csak heten, laza nap volt xd Persze nyilván nem válaszoltam senkinek. Ha élőben nem bízok nyilván így sem fogok. Mivel nem én érdeklem csak az hogy szűz vagyok. 🤷🏻‍♀️ (10 voltam)
2021. márc. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem hinném el, hogy létezik ilyen...
2021. márc. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Megtanítanálak pár dologra. :)

35F

2021. márc. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
13%
Az a legnagyobb baj hogy vissza húzódó vagy, ha valaki nyitna is feléd észre sem veszed, ha véletlenül még is akkor rögtön vissza húzódó leszel, lehet gondolatban lejátszól mindent, de amint a valóság eléd toppan rögtön bezársz minden ajtót! Ha csak bészélgetünk is biztos vagyok benne amíg nem tett útjára kell lépned benne vagy elméletben mindenben, amint megkell tenned bármit ( akár egy találkozó vagy ha az meg van egy csók egy érintés ) abban a pillanatban, eltünsz és nem is hallani felőled! Na az ilyen dolgok miatt nem történik az ilyen vissza húzódó nőkkel semmi, mert egyszerűen amit felépítettek gátat szinte lehetetlenség meg mászni hiába teljesen normális, türelmes a körülötte lévő potenciális partner! Ezek meg az ilyen dolgokon próbálj változtatni, és tenni ellen lehet utánna könnyebb megy!
2021. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23%

10/24-es, ez történik, ha egy ilyen oldalon közzéteszed, hogy szűz vagy, hirtelen ott terem néhány Don Juan.

Egyébként volt egy kolléganőm (legyen a neve M), akinek 30 körül még sose volt dolga férfival, egy-két hamvába holt (és gyaníthatóan el nem hált) kapcsolattal a háta mögött csak ábrándozott a nagy szerelemről. Nem volt különösebben vonzó, ám nem is tűnt reménytelen esetnek. Kicsit gyerekes és műveletlen volt, de ettől még találhatott volna pasit. Flörtölt velem, amibe viccesen belementem, néha egészem merész poénjai voltak. Egyszer-kétszer elhívott pl. lámpát venni, meg hogy ugorjak be hozzá. Ezeket udvariasan elhárítottam. Később munkahelyet váltott, majd én is, pár évig nem hallottam róla. Az új helyen akadt egy közös ismerősünk, aki elújságolta, hogy M azóta rájött, hogy leszbikus.

Nem személyesen neked szól ez a kis történet, csak azt akartam vele mondani, hogy van úgy, hogy az ellenkező nemmel azért nem jön össze semmi, mert az illető a saját neméhez vonzódik, csak még ő maga sem tudja.

2021. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Írj!
2022. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!