Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról aki 23 évesen még szűz minden téren? 23/L

Figyelt kérdés
Még nem találtam, olyan férfit akivel átélhetném ezeket a dolgokat.Visszahúzódó és félénk vagyok, kedvesnek meg aranyosnak mondanak. Rondának nem tartom magamat, nyilván van tőlem sokkal szebb, de nálam kicsit csúnyább lánynak is van barátja.Túlsúlyos sem vagyok. A pszichológusom szerint jobban kéne nyitnom az emberek felé, jelenleg azon dolgozunk.
2021. márc. 18. 19:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
semmit, az ő dolga
2021. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Szívesen megismerném!
2021. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Természetes állapot, nem kell időhöz kötni...
2021. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy van gond!
2021. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Zsuzsika te vagy az ?
2021. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat, azt gondolnám hogy visszahúzódóbb típus, ezért kicsit szégyenlős is lehet.

Türelmes lennék vele.

2021. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémám nem lenne, nem igazám számít egy normális kapcsolatban. 21/f
2021. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
tetszene, aranyos.
2021. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
jófogás
2021. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
25 éves vagyok és szűz. Én nyitok az emberek felé. Haverjaim is vannak. Egyszerűen éretlenek a korombeliek. Idősebbekkel eddig nem volt alkalmam találkozni. Néha elgondolkodtam kár volt e eddig várni de mindig arra lyukadok ki hogy nem. Nincsenek elvárásaim, szőke herceg fehér lovon vagy ő legyen nekem az első és utolsó, tisztában vagyok azzal ilyen nincs a valóságban... De úgy érzem jól döntöttem mikor nemet mondtam eddig mindenkinek. Volt akit egyáltalán nem kívántam, volt akit azért utasítottam el mert mondta hogy megcsalta az előző csaját nekem meg ilyen nem kell.. volt akit azért utasítottam el mert annyira jó haver volt hogy féltem ha sz-rul sül el a kapcsolat nem leszünk többé jóban... És mikor mondtam neki hogy nem akarok vele járni hisztizni kezdett és azóta nem beszéltünk... Szóval szuper..
2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!