Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról aki 23 évesen még szűz minden téren? 23/L

Figyelt kérdés
Még nem találtam, olyan férfit akivel átélhetném ezeket a dolgokat.Visszahúzódó és félénk vagyok, kedvesnek meg aranyosnak mondanak. Rondának nem tartom magamat, nyilván van tőlem sokkal szebb, de nálam kicsit csúnyább lánynak is van barátja.Túlsúlyos sem vagyok. A pszichológusom szerint jobban kéne nyitnom az emberek felé, jelenleg azon dolgozunk.
2021. márc. 18. 19:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy most kis millió üzenetet fogsz kapni
2021. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
De egyik üzenetből se lesz semmi, mert egy ilyan lány soha nem fog egy idegennel önszántából ismerkedni. Max úgy tudom elképzelni, hogy megnyílik, hogy munka vagy hobbi során elkezd kialakulni egy bizalom.
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy túlgondolod. Nem volt még olyan férfi, akivel átélhetted volna ezeket.. Minél tovább vársz, annál magasabbra fog kerülni a léc, és rengeteg rendes embert is elutasítasz majd. Mert sokat vártál, akkor már nem lehet akárkivel. Nyilván nem kell minden jöttmentnek oda adni magad, de azért reálisan kell látni.
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Még nem kezdeményezett nálam senki se, így nem volt kikből válogatnom. Én lennék a legboldogabb ha valaki nyitna felém. Én szoktam mosolyogni meg, mint írtam kedves vagyok általában az emberekkel. Gimiben leginkább csak tanultam, nem éltem túlzott társasági életet, most egyetem mellett szinte csak dolgozom, de a munkahelyem szinte csak nőkkel vagyok körülvéve.
2021. márc. 18. 20:15
 15/29 anonim ***** válasza:
18%
Lennék konzervnyitó.
2021. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%

" A pszichológusom szerint jobban kéne nyitnom az emberek felé, jelenleg azon dolgozunk."


Ez nálam biztosan kizáró ok lenne.

2021. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
12%
#16 mekkora duma 😆 kudos
2021. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
7%
10-es, egyrészt megértelek, jogosak a szempontjaid, másrészt viszont úgy gondolom, hogy lassan abba a korba érsz, amikor a saját érdekedben el kellene kezdened foglalkozni a szexszel, hogy mire összejössz valakivel, legyen legalább alapszintű szexuális kultúrád. Azért, hogy jó játszótárs lehess, aki nem idegenkedik testi dolgokól, aki nem szégyellős, aki képes örömet adni és elfogadni.
2021. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
58%
Privátokra nem válaszolok főleg nem a kioktatásokra (el se olvastam). Mint írtam NEM vagyok Disney hercegnő, nem várok a szőke hercegre fehér lovon. De sajnálom nem vagyok egy agyatlan p-csa aki csak azért d-g valakivel hogy túl essen rajta. És örülök hogy felajánlottátok többen is de mint írtam kaptam felkéréseket, amik nem azért születtek mert meglátták leírva a "szűz" szót. Nyilván oka van hogy még szűz vagyok. Nehezen bízok és sok a plusz kiló. Na így máris nem kellek igaz? (10 voltam)
2021. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Hogy defektes
2021. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!