Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 évesen nem volt még szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nem volt még szexuális kapcsolatom férfival, mennyire elfogadható ez az ismerkedéskor a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán vallásos, külsőre átlagosnak mondanám magam. A konkrét oka egy hatalmas csalódás, a pasi, akibe halálosan bele voltam zúgva, közölte velem, hogy a magas csajok az esetei (én 161 cm vagyok csak). Utána hosszú évekig képtelen voltam ismerkedni, féltem egy újabb kudarctól, mostanra érzem magam késznek arra, hogy társat találjak.

2021. márc. 13. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Maga tény nem gond, ha egyébként emberileg rendben vagy.
2021. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi idősen már összenőtt a pinád, túl késő
2021. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Istvan485 ***** válasza:
0%
Priviben tudok mondani tipeket!!!! Ami garantált 50 es pasi vagyok!!!
2021. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szóval ekkora törést jelentett, hogy a srác a magas csajokra bukik? Pfff... tudod te, hányszor fordul elő ugyanez ellenkező felállással? 171 vagyok, ami férfiként nem túl magas. Soha szóba se állt velem 160 fölötti nő, mert még az alacsonyak is a 180 fölöttieket keresik, hogy jól nézzenek ki mellette tűsarkúban...

Mellesleg egy férfi se fog elutasítani mert szűz vagy, de hogy hosszabb távon is veled marad-e, az kétséges.

2021. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Istvan485 ***** válasza:
0%
50 es tapasztalt pasi gondolom nem izgat!!!
2021. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy pasinak gond lehet, de egy férfi másképp lát már dolgokat.
2021. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!