Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 évesen nem volt még szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nem volt még szexuális kapcsolatom férfival, mennyire elfogadható ez az ismerkedéskor a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán vallásos, külsőre átlagosnak mondanám magam. A konkrét oka egy hatalmas csalódás, a pasi, akibe halálosan bele voltam zúgva, közölte velem, hogy a magas csajok az esetei (én 161 cm vagyok csak). Utána hosszú évekig képtelen voltam ismerkedni, féltem egy újabb kudarctól, mostanra érzem magam késznek arra, hogy társat találjak.

2021. márc. 13. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Én szívesen beszélgetnek veled, 22 éves srác vagyok :)
2021. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 érdeklődő35 ***** válasza:
88%

1, a pasinak nem hiszem, hogy gond lenne.

2, ha Te úgy érzed, hogy "ciki" ( nem az!) Akkor gyakorolj dildoval, és ne mond el neki.

2021. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
hidd el, nem gáz ;) keress egy türelmes, jólelkű pasit, aki téged szeret...hidd el, nem vagy még elkésve ;)
2021. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Sokan gerjednek szüzekre, bár ezek a férfiak nem valami őszinték és megbízhatóak. Szerintem ne mond meg egyhamar, hogy szűz vagy, csak ha tényleg alakul már valami mélyebb, különben nagy pofára esés lesz.
2021. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elsősorban hobbikon, ismerősök ismerősein keresztül szeretnék ismerkedni, az internetes ismerkedésből kisebb eséllyel jöhet létre komolyabb kapcsolat. Inkább az érettebb pasik vonzanak, nálam fiatalabbak nem. Nyilván nem ezzel kezdeném senkivel az ismerkedést, de egy idő után muszáj lesz elmondanom, úgyis rájönne előbb-utóbb a másik.
2021. márc. 13. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Jaj istenem! Ismerős a helyzet, én sem vagyok még talán 170 se pasi ként (de már nem érdekel) és mondjuk nekem sikerült 22 évesen elveszíteni a szüzességem de bizony nem az a baj hogy valaki úgy dönt fontos neki a magasság, hanem akkor miért húzza az ember agyát? Én már (sajnos" nem a huszas nem a harmincas korosztály vagyok de ha így (nyilván nem a legelején) elmondanád hogy mi a helyzet engem nem érdekelne hogy mennyi iősen veszítenéd el. Régebben lehet hogy aggódtam volna hogy mi lesz ha esetleg később úgy döntesz vagy hát a lány hogy ő inkább még is élni akar még és kipróbálni új dolgokat akkor mit tehetek? Az exem már nem volt szűz és ő sem volt huszon éves mikor összejöttünk aztán öt év után mégis lelépett szóval én már nem aggódom a jövőn mert az csak a jelentől veszi el az energiát és a figyelmet.
2021. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom ezzel az igazat mondod e magadnak, hogy ez az oka, hogy több, mint tíz évig nem voltál senkivel.


Amúgy szerintem nem gond ha szűz vagy, csak ne tegyél túl nagy súlyt az egészre ezzel. Szóval próbáld amennyire lehet lazán :)

2021. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Kifejezetten előny.
2021. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem lenne gond önmagában, sőt kifejezetten pozitív és izgalmas lenne, ha én lehetnék az első valakinél, viszont azért csak elgondolkodnék azon, hogy biztos, hogy nyomós oka lehet ha egy lány még ennyi évesen is szűz, és valami tényleg nem stimmelhet vele. Nem tudom, én elég nehezen hinném el, hogy mindemögött csak 1 csalódás áll. Azért a tini korosztály és a 27 év között nem kevés idő telt el, és tudjuk, hogy a fiúk minden lánynál rendszeresen próbálkoznak, szóval biztos, hogy nem 1 másik fiút is elutasított a lány, aminek az okai ugye nem ismertek és kétségekre adnak okot.. Lehet hogy igazából nem is vágyott nagyon másra vagy a szexre..

42F

2021. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Ha esetleg szóba jön randin, siman úgy ahogy ide leirtad, ugyan úgy elmondhatod ott is. Ez tökre természetes és ésszerű ok. Csak ne légy gátlásos. Az nagyon sokat számít nekünk pasiknak. Merj viccelni a szexről is, attól nem kell rögtön dugni. Fogadd el azt is, hogy egy férfinak a testi öröm is fontos. És h a pasik hamarabb akarnak majd dugni veled, mint te velük. És ha végre sexre kerül a sor, legyszi ne szégyeld a tested és mérd magad megmutatni neki.

Sok sikert.

2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!