Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy kiderítsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy kiderítsem csak szexre kellek neki, vagy valóban fontos vagyok neki érzelmileg?

Figyelt kérdés

Egy nálam sokkal idősebb pasasról van szó.

Hozzám jár, ha rajta múlna minden nap, eljön, levetkőzik, szex, beszélgetünk majd elmegy. És naponta többször felhív.

Sokszor kértem tőle, hogy csináljunk programokat, mert nekem ez így nem megy. Erre ő felháborodik, hogy ő akar, de én nem akarok.. (?) - én azért "nem akarok" mert ő magától soha nem ajánlotta fel, erőszakoskodni pedig nem akarok..

Ő határozottan ragaszkodik, ahhoz hogy mi párkapcsolatban vagyunk, hogy én a barátnője vagyok, hogy ez csak nekem (!) szex kapcsolat, mert ÉN úgy alakítom.

Szeretném valamivel kiugratni a macskát a zsákból.. hogy kiderüljön az igazság, de mivel?


2021. márc. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezz vissza hogy okés, s mi lenne az a közös program ami neked is tetszik és mikor. Avagy feldobsz egy közös programot x időpontban.

Ja amúgy ha dugás után egyből távozik nem alszik ott, meg sem próbál arra törekedni akkor jó esély van rá hogy csak dugni akar és vezet az orrodnál fogva (érzelmileg manipulál a fiatal kis hamvas ...ért cserébe).

2021. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te bizony dugópajti vagy 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ebből úgy tűnik, hogy te szexpartner vagy neki. Azért mond mást, hogy magamrllett tartson, kisajátítson, ne találkozgass más férfiakkal is.. Talán hogy legyél odaadó és kedves, ne pedig rideg.

Sajnos ha egy férfi nagyon akar veled közös időt eltölteni ill programokat, akkor hidd el megszervezi és kezdeményez, meglep stb ha noszogatni kell az már rég rossz

2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

a legjobb érzés, amikor az arcodba vágják, hogy csak szexre kellesz... mintha valami ingyenqrva lennél...

:(

2021. márc. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idősek vagytok? Én pl 38 vagyok de ha egy 18-20 évessel dugnék és ő komolyan gondolná akkor szerintem én is.
2021. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha hagyod magad 4-es ne csodálkozz..
2021. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!