Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexel kapcsolatos problémával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kapcsolatos problémával mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy alpári, bunkó kommenteket nem kérek. Ha nem tud valaki normálisan választ adni, akkor az ne válaszoljon csak görgessen tovább. Köszönöm.


Egy hónapja vagyok együtt a párommal. Mikor még nem volt köztünk semmi, de már alakulóban volt a dolog, ő elmondta nekem, hogy még soha nem élvezett el nőben (gumival sem és anélkül sem). Úgy gondoltam, hogy jó, nem gond, majd velem el fog rendesen. Voltam már nálam jóval tapasztaltabb férfival is és soha nem volt ilyen gondom senkivel sem. Viszont most már kétszer szeretkeztünk és valóban nem ment el, csak úgy hogy utána magának befejezte. Ez engem borzasztóan rosszul érint, mert hiába figyelmeztetett már előtte, hogy még sosem sikerült normálisan elmennie (számomra a normális, ha rendesen elmegy, ha nem is velem együtt, de attól, hogy velem csinálja a dolgot, nem pedig attól, hogy utána még magának kiveri, hogy elmenjen), akkor is rossz érzés. Szóval én bíztam magamban, mert tudom, hogy mit tudok és soha senkivel nem volt ilyen gond. Elmondásai alapján már 6 csajjal fixen volt, de egyikkel sem ment el rendesen. Mesélte, hogy egyszer 3 órán át csinálta a csajjal, de akkor sem ment el addig még magának be nem fejezte. Azt is mondta, hogy eddig egyik csaj sem problémázott ezen, csak én jegyeztem meg neki, hogy ez nagyon fura. Tényleg borzasztóan rosszul érint a dolog, mert egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó. Mondtam neki, hogyha valami szar akkor inkább szóljon, felnőtt ember vagyok nem fogok megsértődni, inkább szeretném tudni, hogy valami nem jó, mert akkor tudok rajta javítani, minthogy abban a tudatban éljek, hogy jól csinálom, aztán mégsem. De azt mondta, hogy tényleg nagyon jó vagyok, de ő ilyen. Viszont számomra ez meg olyan rossz visszacsatolás, mert így nekem a szexben nincs sikerélményem vele.

Most mit csináljak? Komolyan mondom, hogy ez engem annyira rosszul érint, hogy így nem fogok tudni sokáig a kapcsolatban lenni, pedig nagyon szeretem, de ez a dolog egyszerűen nagyon kicsinál. Vagy mondjam meg neki, hogy vizsgáltassa meg magát? A legjobb barátnőm mesélte, hogy az exével ugyanez volt a baj, hogy nem tudott elmenni, aztán megvizsgáltatta magát és kiderült, hogy valami baja van, amit meg is kellett neki műteni, ha jól emlékszem, de azután minden tökéletes lett nekik megint, mert el tudott menni a srác rendesen.

Tényleg nem tudom mi tévő legyek. Túl reagálom-e, mert hát előre szólt, vagy normális, hogy így érzek? Vagy szóljak neki, hogy talán nézesse meg, hogy minden rendben van-e odalent neki?


2021. márc. 10. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
És komolyan ezen rugózol? Én is magamnak fejezem be általában a végén, én el tudok menni punciban is, de sokkal jobban esik, ha kihúzom, és látom szabadon, ahogy jön és spriccel. Sosem volt ebből probléma. A fejedben kéne rendet rakjál, a pasik nem így működnek, hogy azért nem mennek el, mert te nem vagy jó.
2021. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az lehet nála ami nálam is fenn áll, amikor elmész az egy annyira intim pillanat, hogy ilyenkor úgymond a legsebezhetőbb egy férfi és ezt szégyelli más előtt megmutatni.

Ebből kifolyólag nem tudja annyira elhagyni magát, hogy bekövetkezzen az ejakuláció.

Gondolok itt főleg a hülye pofavágásra ami az önkívületi állapotra vezethető vissza.

Viszont ami nálad furcsa kedves kérdező az az hogy egy ilyen marhaság miatt képes lennél elhagyni!

Nézzük azt hogy egy párkapcsolatba mivel mennyi időt tőltenek együtt a párok.

Bármit felsorolhatsz, a szex és maga az elélvezés lesz a legkevesebb.

Tehát ha jól kijöttök egymással akkor amiatt amivel a legkevesebb időt tőltitek nem érdemes szakítani.

Ez az én véleményem, persze mindenkinek más a fontos, nekem a szex a kutyasétáltatás után a sor végén helyezkedik el.

F.45

2021. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!