Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexel kapcsolatos problémával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kapcsolatos problémával mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy alpári, bunkó kommenteket nem kérek. Ha nem tud valaki normálisan választ adni, akkor az ne válaszoljon csak görgessen tovább. Köszönöm.


Egy hónapja vagyok együtt a párommal. Mikor még nem volt köztünk semmi, de már alakulóban volt a dolog, ő elmondta nekem, hogy még soha nem élvezett el nőben (gumival sem és anélkül sem). Úgy gondoltam, hogy jó, nem gond, majd velem el fog rendesen. Voltam már nálam jóval tapasztaltabb férfival is és soha nem volt ilyen gondom senkivel sem. Viszont most már kétszer szeretkeztünk és valóban nem ment el, csak úgy hogy utána magának befejezte. Ez engem borzasztóan rosszul érint, mert hiába figyelmeztetett már előtte, hogy még sosem sikerült normálisan elmennie (számomra a normális, ha rendesen elmegy, ha nem is velem együtt, de attól, hogy velem csinálja a dolgot, nem pedig attól, hogy utána még magának kiveri, hogy elmenjen), akkor is rossz érzés. Szóval én bíztam magamban, mert tudom, hogy mit tudok és soha senkivel nem volt ilyen gond. Elmondásai alapján már 6 csajjal fixen volt, de egyikkel sem ment el rendesen. Mesélte, hogy egyszer 3 órán át csinálta a csajjal, de akkor sem ment el addig még magának be nem fejezte. Azt is mondta, hogy eddig egyik csaj sem problémázott ezen, csak én jegyeztem meg neki, hogy ez nagyon fura. Tényleg borzasztóan rosszul érint a dolog, mert egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó. Mondtam neki, hogyha valami szar akkor inkább szóljon, felnőtt ember vagyok nem fogok megsértődni, inkább szeretném tudni, hogy valami nem jó, mert akkor tudok rajta javítani, minthogy abban a tudatban éljek, hogy jól csinálom, aztán mégsem. De azt mondta, hogy tényleg nagyon jó vagyok, de ő ilyen. Viszont számomra ez meg olyan rossz visszacsatolás, mert így nekem a szexben nincs sikerélményem vele.

Most mit csináljak? Komolyan mondom, hogy ez engem annyira rosszul érint, hogy így nem fogok tudni sokáig a kapcsolatban lenni, pedig nagyon szeretem, de ez a dolog egyszerűen nagyon kicsinál. Vagy mondjam meg neki, hogy vizsgáltassa meg magát? A legjobb barátnőm mesélte, hogy az exével ugyanez volt a baj, hogy nem tudott elmenni, aztán megvizsgáltatta magát és kiderült, hogy valami baja van, amit meg is kellett neki műteni, ha jól emlékszem, de azután minden tökéletes lett nekik megint, mert el tudott menni a srác rendesen.

Tényleg nem tudom mi tévő legyek. Túl reagálom-e, mert hát előre szólt, vagy normális, hogy így érzek? Vagy szóljak neki, hogy talán nézesse meg, hogy minden rendben van-e odalent neki?


2021. márc. 10. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem annyira fél hogy felcsinál hogy egyszerűen nem meri magát elengedni. Nem akar kockáztatni.
2021. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De használtunk óvszert is. Szóval ettől nem kellene félnie. Persze, tudom az is kiszakadhat, de azért az nem olyan gyakori.
2021. márc. 10. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne akadj ki ezen! Valoszinüleg a fiukád nagyon megszokta a saját kezét. Örülj, hogy még azon a határon van amikor még egyáltalán feláll neki a te hatásodra nem pedig csak a kezére. A "pedig nagyon szeretem" egyelöre kevés. Az is kell, hogy ö is nagyon szeressen téged és ezért hajlando legyen lemondani a gyakori fszverésröl a kedvedért! Akkor idövel visszaáll a normális müködés.
2021. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk nem ennyire drasztikus volt, de nekem is volt olyan partnerem aki gumiban nagyon nehezen ment el. Mi megbeszéltük, hogy 2-3 vagy amíg kell ideig nem lesz se szex se maszturbálás se semmi, és utána már simán ment a dolog mikor újra nekikezdtünk.
2021. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3. Szóval ez lehetséges, hogy azért van, mert gyakran veri magának? Azt hittem attól inkább csak az történhet, hogy túl hamar elmegy, nem az, hogy egyáltalán nem megy el mástól. Akkor most csak egyszerűen mondjam meg neki, hogy veeje ki kevesebbszer?


#4. Hát szerintem akkor én is megbeszélem ezt vele, hogy ne legyen semmi maszti meg ilyenek egy darabig, hátha az segít, mint ahogyan az előtted levő valaszoló is mondta.

2021. márc. 10. 23:46
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Már kétszer szexeltetek és nagyon szereted?? Aham. Ez a sor előtt sem volt hiteles a sztori, de így már tutira kamu az egész. Nekem is volt dolgom hasonlóval de eszembe nem jutott volna magamat hibáztatni! Először azt gondoltam még jó is lesz, hiszen nem fog hamar elsülni, tud sokáig és kitartóan szexelni, ami igaz is volt. De a végén baromira lehangoló ha egy pasi szinte szenved az erőlködéstől hogy legyen orgazmusa. Amúgy is férfiatlan dolog a recskázás! Gyerekeknél oké, de férfinál nem. Aki pedig nem képes szex közben kielégülni, az nem férfi. Két hét után kirúgtam. Ennyike.

Nem voltam se alpári, se bunkó. De ugye elhinni nem kell mindent...

2021. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6. Nem a kétszeri szex után szeretem. Nem tudom, hogy ezt honnan szűrted le. Azt mondtam egy hónapja vagyunk együtt, nem tudom te, hogyan ismerkedsz és alkotsz egy párt egy emberrel, de már hónapok óta ismerkedtünk és egy hónapja vagyunk együtt. Szóval bocsi, hogy te abból, hogy azt mondtam, hogy szeretem, te kamunak véled a dolgot. Szerintem, úgy hogy hónapok óta ismerkedünk lehet szeretni valakit, ha te nem ilyen vagy, akkor sajnállak. Ha nem tartod hitelesnek az engem nem foglalkoztat. Ez a helyzet sajnos valós, ha elhiszed, ha nem, az a te dolgod. De nem tudom minek találna ki bárki is ilyet.
2021. márc. 11. 00:15
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk mert te vagy az élvezni képtelen recskagép... Ez is egy magyarázat.
2021. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8. Én eddig mindig elmentem, és nem vagyok recskagép sem. És ezért nem találnék ki ilyet. Nem tudom kinek van annyi ideje, hogy ilyeneket kitaláljon, aztán egy fél oldalt legépeljen, egy kamu kérdés miatt. Nem pazarolnám az időmet hülyeségeken agyalva, van ennél jobb időtöltésem is, minthogy kamu kérdéseket írogassak ki. Ez részemről komoly kérdés volt, ha nem hiszed el akkor meg ne válaszolj, aztán görgess tovább te is. Nem értem minek jó ide jönni kommentleni, hogy biztos valótlan a kérdés. Azért kérdeztem meg, mert ez olyan dolog, amit én az ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg. Itt meg anonim módon feltehetem a kérdést, anélkül, hogy aztán bárkinek kellemetlen lenne. Ez itt a probléma, ha valaki leír valamit és más ezt nem tapasztalta még, akkor egyből azzal jönnek, hogy kamu az egész. Én se tapasztaltam még ilyet, senkivel nem volt ilyen problémám még soha. Azért kérdeztem, hogy mit csináljak.
2021. márc. 11. 01:04
 10/12 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkületnél van pl. az, hogy nem annyira érzékeny a pénisz vége, mert ugye nem mozog úgy ott a bőr. Olyankor viszont ki tudják a srácok tapasztalni nekik, hogyan jó és azért könnyebb kézzel. De ha a fitymája rendesen lejön stb. akkor ez nem lehet gond. B opció, hogy az óvszer vesz el az érzésből és óvszer nélkül tudja biztonságosan befejezni, nyilván ha ez a gond, lehet más módszer kell, ha neked fontos, hogy benned menjen el.

C opció, amiket fent írtak, hogy így szokta meg stb. és ennyi.

2021. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!