Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér nők rajongójaként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér nők rajongójaként kérdezem,hogy mekkora volt a legnagyobb nő,akivel együtt voltatok? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Életem álma egy 200 kg feletti nővel szeretkezni.Ez van az első helyen a bakancslistámon.Kíváncsi vagyok,mekkora a legnagyobb nő,akivel szexeltetek.

Arra is kíváncsi vagyok,hogy milyen volt.Privátban is írhattok.

Aki nem a kérdésre válaszol,kérem ne írjon!



2021. márc. 9. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
120 kg és kb 162cm nagyon jó volt
2021. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

130-140 kiló 165 cm.

Nem rajongó vagyok. Leitatott a lakásán majd leszopott, megdugatta magàt. A másnap szörnyű volt.

2021. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
#2. Tyí😎
2021. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért volt szörnyű? Nem jött be?
2021. márc. 9. 10:15
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

4

A nagyon vékony extrém kis mellű nőket szeretem.

A duci csaj kolléganő volt, munka utàn kocsmázàs majd a lakásán folytattuk. El se tudtam kèpzelni vele a szexet. Jól szopott nagyon de a dugàs nem volt jó. Mindenútt hús bőr hàj, amerre a szem ellàt. Ahhoz vagyok szokva hogy én rakom a nőt ide-oda nem hogy egy nő rámfekszik és KO.

2021. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog az ízlés. Neked a nagyon vékony kis mellű nők jönnek be,nekem meg az extrém kövér,nagy,lógós mellűek. De hát ez így jó....
2021. márc. 9. 10:59
 7/15 A kérdező kommentje:

Ilyen kevesen voltak nagyon nagy nővel,vagy a többiek nem merik bevallani?

Kíváncsi lettem volna más érzéseire,hogy milyen volt neki extrém kövér nővel.

2021. márc. 9. 19:04
 8/15 alonelyman ***** válasza:
49%
undorító a nagydarab kövér ő, hozzá sem férsz a pinájához, ugy kell két kézzel széthúznod erővel, hogy láss belőle valamit, kutyapózban sem látsz nunájából semmit csak a nagy segget meg combokat és mint írtam maga a dagadt pina kiábrándító
2021. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neked undorító,nekem izgató. Valóban nem könnyű hozzáférni,de ha sikerül a szeretkezés maga a csoda. Nekem nem kellene sovány nő. Ettől még persze elfogadom,hogy van akinek az tetszik.
2021. márc. 9. 19:47
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nyolcas!

Attól mert neked nem tetszik, még nem kell azt mondani, hogy undorító. Nem tudom, miért nem lehet még mindig megérteni, hogy van akinek ez tetszik, van akinek az.

2021. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!