Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legkinosabb szexuális kalandot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legkinosabb szexuális kalandotok? 18L

Figyelt kérdés
Nekem tavaly volt mikor elvesztetem a szűzességem.Nevelö apám volt otthon,barátomat beengedtem titokba és halkak próbáltunk maradni,de annyira fájt hogy felsikoltottam és nevelő apum bejött,pont kutya pózban voltam..
2021. márc. 6. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#11 Szakadok 😂😂😂
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy szexkapcsolat lett volna és az elején minden okés álltam mint a gerely de amint ráhuzta a gumit fél-6 lett! Kész cirkusz lett belőle és felpatantt a nő szinte bugyiba rohant el!
2021. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rám is ránk nyitott egyszer apám, csak annyiban különbözött, hogy én vagyok a fiú, és a barátnőm nálam volt.
2021. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem nekem volt kellemetlen, de egykoron egy lengyel csajjal kerülgettük egymást, majd egyik alkalommal amikor átjött hozzám, egymásnak estünk. Szóval az eset után, mikor magunkhoz tértünk visszahivta az apját aki szex közben kereste öt.


És hát nyitott ablaknál poló és melltartó nélkül telefonált 😂😂. Az ablsk az utcára nézett. 😂

2021. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szüzességem elvesztése. Úgy az egész.

Az anyja mosta a lepedőjét, ami nem kicsit véres lett, alatta az ágyára is átütött.

2021. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!