Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy új párkapcsolatom van ès...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzsina86 kérdése:

Egy új párkapcsolatom van ès nemrèg megsimogattam a barátom ott lent.. Miközben csináltam feltűnt, hogy csak egy zacskója van, kettő helyett. Nem mertem megkèrdezni, hogy balesete volt, vagy mi törtènt vele.. Szerintetek fel merjem hozni a tèmát?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek 1 zacskója van
2021. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

És mégis hogy hoznád fel? Vagy ez lesz a következő kérdésed itt? :)


Szerintem semmiképp ne hozd fel, majd ha akarja, elmondja, már ha egyáltalán tényleg hiányzik valami "ott lent". Láttad is, vagy csak simogattad?

2021. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek 1 zacskója van.

Ha a heregolyóra gondolsz az is lehet, hogy az egyik jobban le van szállva és azért nem érezted.

2021. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Így van, tudod lehet hogy megvan mindkét golyója, csak nem érezted. Ezek ilyenek, tudnak mozogni a herezacskoban, azért van.
2021. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egy golyóm van sajnos, kis koromban ki kellett venni.

Nekem személy szerint nagyon kellemetlen és zavaró a dolog, szoktam felni mit szólnak hozzá majd a lányok. Ha tényleg szereted a párod, akkor mondd neki azt, ha felhozza, hogy Téged nem zavar egyáltalán, amíg nem mondta fel se tűnt neked, vagy bármit amitől nem fogja kellemetlenül érezni magát!



Tudom nem rólam van most szó, de nekem nem igazán sikerült elfogadnom hogy így kell, hogy éljek. Egy olyan dolog miatt nincs meg nekem a másik amiről nem tehetek sajnos.


20/F

2021. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyenek minek kaparásznak ott, nem értem.
2021. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Az első pasid lehet ha csak ennyit tudsz a férfi testről.
2021. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
a nevedben a 86 az IQ-d?
2021. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd elmondja ha odakerül a sor.
2021. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek egy zacsija van, amiben elkülönítve két golyó. Izgalmi állapotban a gátizmok kissé visszahúzhatják, ahogy megfeszül a herezacskó is. Egyébként miért ne kérdezhetnéd meg? Az ágyig eljutottatok de titkolóztok egymás előtt?
2021. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!