Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért nincs párom mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nincs párom mert a nőkben csak a lyukat látom?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 11:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk valakinek a barátnőjének lenni nem annyiból áll, hogy az illető egy lyuknak tekint.

A dolog követel némi érzelmi intelligenciát is, szeretetet, törődést, odaadást a másik felé. Enyni erővel vegyél egy műpinát, és legyen az a barátnőd. Ne mondd már, hogy komolyan meg vagy rajta lepődve, hogy egy nő nem arra vágyik, hogy annyira tartsd mint a szobádban levő asztalilámpát...

2021. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugodtan toljad csak a feminista propagandádat, de megsúgom, a nők sem külömbek a férfiaknál."


Nem az tesz valakit különbbé vagy silányabbá, hogy nő vagy férfi, de látom ez számodra felfoghatatlan. Még mindig nem tudtál egyetlen érvet sem felhozni, mitől lennél TE különb egy átlag nőtől, akinek vannak céljai, barátai, szerettei, rendes munkája stb. és még csak nem is utál 3 milliárd embert.

Azt sem fejtetted ki, mik voltak azok a hú-de-szörnyű dolgok, amiket láttál és leírta a szemedben az egész ellenkező nemet. Vicces, hogy mást nevezel propagandistának, miközben te vagy az, aki egyetlen épkézláb gondolatot nem fogalmazott meg eddig, csak homályosan utalgatsz, hogy a "nők rosszak, mert (valami) sötétség internet (valami)", de még te sem tudod, mire akarsz kilyukadni ezzel.

2021. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

22

Unom már hogy egyetlen mondatom miatt mindig belémköt egy hülye femináci, és konkrét pszihológiai látleletet állít ki rólam, mintha ismerne, és csak annyit kapok hogy nőgyülölő vagyok, ismétlem, egyetlen rövid mondat alapján, és azonnal elátkoznak hogy remélik hogy egyedül halok meg meg stb... ez annyira tipikus, én sehol nem mondtam hogy többre tartanám magam bárkinél is, te már ezt is leszűrted, elvakult vagy maradjunk annyiban.

Miből vagytok benne annyira biztosak hogy én nőgyülölő lennék?

Bezzeg amikor ilyet írnak hogy a férfiak csak agyatlan bszógépek olyankor érdekes módon senki nem áll oda kötözködni a másikkal.

És persze hogy nem fogom elmondani, nem fogok ötleteket adni senkinek.

2021. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát sztem jópár ilyen bunkó van de a pénzüknek és önbizalmuknak köszönhetően mégis van nőjük.
2021. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltál már villát dugni a konnektorba? :)
2021. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha minden nőben csak a lyukat látod, akkor esélyes, hogy észre sem vennéd ha tőled valaki nem csak a farkadat akarná.
2021. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De miért csak lyukak? Mitől nem emberek a nők?
2021. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!