Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik itt találtak partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt találtak partnert szexchateléshez, azok hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Simán kiírtátok ide? Vagy milyen jelleg kérdésnél jön össze egy ilyen?

2021. márc. 2. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Érdekes és megmosolyogtató, hogy jelen esetben a válaszadók többsége milyen "normális" gondolkodású...


Nehéz olyan partnerre akadni akivel megvan első sorban a kognitív összhang, a hasonló értékrend és ehhez társul egy kellő mennyiségű érzelmi intelligencia is.

Ha mindezek mellé társul a jó szerencse is, akkor talán nem megyünk el egymás mellett, hanem "jó helyen, jó időben" megtesszük a kellő lépést egymás irányába.


Személy szerint soha nem kezdeményeztem sexchat-et és soha nem is mentem bele az ilyen jellegű ismerkedésbe.

A spontaneitás jó dolog, de csak ha nem rúgjuk rá senkire az ajtót! Ez a hozzáállás taszító!


Viszont amennyiben ez egy folyamat részeként alakul ki, némi komoly-, vagy csak szórakoztató eszmecsere- és egy könnyed ismerkedést követően - igen, így már valóban izgalmas lehet a sexchat! Hiszen az agyunk az EROGÉNZÓNÁNK!


Nekem is volt hozzá szerencsém, de a kapcsolatunk nem erről szólt - bár egy idő után elég gyakran elkalandoztak a gondolataink... de alapvetően egy őszinte, online barátság volt, ahol mint NŐ és FÉRFI nyitottan és kötetlenül vállaltuk fel gondolatainkat, véleményünket, tapasztalatainkat minden létező témában - tehát a szexben is.


Kedves Kérdező - megértelek, hogy neked is hiányzik a pajzán agytorna, de kíváncsi vagyok, hogy végül hogyan találsz számodra megfelelő partnert hozzá?


Bevallom, frissítően hatott rám is és meglepően felszabadító érzés volt az a kölcsönös és kőkemény őszinteség és a teljes nyitottság - néha hiányolom is - de számomra üres és értéktelen "kapcsolat" lenne az, ahol a sexchat a végcél.

2021. márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Velem nyugodtan sexchatelhettek privbe 😉
2021. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem sokan leírták, teljesen más témák felől indult a dolog, többször is.


Kellenek azok az úgymond felesleges részek is, hiszen akkor ismerjük meg jobban egymást.


25F

2021. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!