Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik itt találtak partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt találtak partnert szexchateléshez, azok hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Simán kiírtátok ide? Vagy milyen jelleg kérdésnél jön össze egy ilyen?

2021. márc. 2. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
teljesen random kérdéseknél jött össze.
2021. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
általában más téma felől indult a beszélgetés
2021. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is más kérdésnél írtam neki és az lett belőle
2021. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy teljesen más témájú beszélgetésen belül alakult ki. Vagy egy válaszom kapcsán írt az illető és abból lett. De az ilyen bele a közepébe "szia szexchatelünk?" stílus nagyon nem sikeres.
2021. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Persze, s kapni fogod majd a képeket a "büszkeségedről" készített fotókért cserébe. Csak utána ne lepődj meg ha a tel.-től, cam-tól elzárkózik mert mondjuk Lacikával, vagy Norbikával chatizélsz 😂
2021. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Fiúk vagy lányok válaszoltak itt most?
2021. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

#6

gondolom is-is

2021. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Úgy próbálják, hogy ,,szia, puncid milyen? Anál mehet-e"?


Nekem ez nem jön be. Ettől magasabb kognitív funkciókra vágyom.

2021. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és igazából bárhogy összejött a dolog, de azokkal volt a legszarabb akik élből a szexchattel kezdtek, egyszerűen úgy néz ki nem tudnak vagy nincs türelmük ráhangolódni a másik emberre.

Dick pic akkor menjen ha a csaj kéri, vagy ha benne vagytok a beszélgetésben akkor kérdezz rá, hogy mondana-e róla vélemenyt.

Ha valamire nemet mond, akkor vagy hazudni fog ("igen megcsináltam azt a hülyeseget amit kertél") vagy ott fog hagyni ha erősködsz.

2021. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire itt amikor találtam erre parntert akkor egy-egy válaszomra jött privát és az alapján eleinte normális beszélgetéssel indítva lett szexchat.

Akivel kapásból szexchat volt velük maximum 3-4 levélváltás után megszakad a kapcsolat, többnyire az érdektelenség miatt.

De volt olyan akivel bő fél éven át mentek a levelek napi szinten akár több is. Vele lett képcsere is, mert az is a játék részese tud lenni, amikor meg elértünk oda akkor videókat is küldtünk a másiknak.

Az egy jól felépített beszélgetés/kapcsolat volt.

Néha azért kicsit hiányzik az ilyen elektronikus huszárkodás...


Amúgy nehéz jó parntnert találni ehhez, az elmúlt pár évben már nem is megy (vagy csak én változtam). Sokszor hamar átmegy érdektelenségbe, vagy nagyon egyoldalú lesz a dolog, vagy épp a levelezőpartner csak tőmondatokban beszél.

Szóval kitartást ha ilyen partnert keresel.

F

2021. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!