Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik itt találtak partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt találtak partnert szexchateléshez, azok hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Simán kiírtátok ide? Vagy milyen jelleg kérdésnél jön össze egy ilyen?

2021. márc. 2. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyet értek a #10 hozzászólóval!!! Nagyon nehéz kedvcsináló, ráhangoló beszélgetést kialakítani a "célig" úgy, hogy tőmondatokat , félszavakat kap vissza az ember! Kérdezel valamit (a személyes inkognitó és tér maximális tiszteletben tartásával) És és egy egész más jellegű,sehova nem vezető válasz érkezik. Na és ebből építkezz tovább!


Volt olyan partnerem viszont akivel oda-vissza megismertük egymást, ami ehhez a témához kellett, és fantasztikus több napon át tartó levelezés kerekedett ki belőle!


Szerintem jó dolog de nem a "hülyék sportja! :-)


46F

2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%

A #11-ről jut eszembe...személyes inkognitó és tér...Sokan már első üzenetekben képet kérnek, személyes dolgokat kérdeznek, ami egyáltalán nem szükséges információ a beszélgetéshez. Mint például, hogy merre lakik az ember, hol dolgozik...tehát rossz irányból próbálják elindítani a beszélgetést. A kép meg olyan, hogy még ha küldök, küldenék is később, akkor sem már az első üzenetek után rögtön.


#4 40+n

2021. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12 Képet már csak sokkal később mertem kérni, mikor már annyira sokat "fantáziáltam" róla,hogy talán tovább léphettünk. De akkor más olyan sok intim részletet tudtunk egymásról ,hogy megvolt a bizalom!

A hol dolgozik szerintem még belefér! Abból nem derít ki semmit de gondolatébresztőnek finom lehet.


#11 46F

2021. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ahogy fent is írják, teljesen normális beszélgetésből / levél váltásból alakult ki. Van akivel csak ennyi volt, senki nem akart többet, de közben megismertük egymást és azóta találkoztunk, egész jó barátok maradtunk, néha beszélgetünk a szexről de semmi szexchat.

Volt akivel több hónapon keresztül beszélgettünk, ott is egyszerű beszélgetésből, sztorizgatásból alakult ki.

Abból is találkozó lett, majd pár éves kapcsolat.


Ettől függetlenül nagyon nehéz mert valóban jönnek a szia hogy vagy küldesz képet kezdetű beszélgetések, vagy a szexpartner kereső üzenetek, de ami még rosszabb a primitív tőmondatos beszélgetés.

2021. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#13 Nem rád értettem. :)

Gondolatébresztőnek valóban jó lehet a munkahely/körülmények, de amit én írtam, az valóban csak a beszélgetés bevezetéseként volt. Nem egyszer.

A bizalom meglétekor meg már nem probléma a kép kérése. Mikor már a legkülönbözőbb intim gondolatokat, részleteket is tudják egymásról a felek.

Na mindegy, röviden, nagyon jó, izgalmas tud lenni -már-már néha túlzottan is- egy ilyen beszélgetés, ha megfelelő partnerre talál az ember...


#12 40+n

2021. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Például egy ilyennél. :D

Én spec úgy csináltam, hogy válaszoltam a kérdésedre 🙃🤣

2021. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
Elfogadták, hogy a chatsex partnerük egy magát nőnek kiadó pasi :)
2021. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt sosem értettem, h pasik miért adják ki magukat csajnak. Mármint szivatásból, azt vágom, de milyen idióta az ilyen, kinek van ilyen baromságra ideje.

Meg persze vannak, akik konkrétan erre élveznek, de azokat meg csak sajnálni tudom, betegek szegények.


Amúgy a kérdésre válaszolva én az Anotalkot használtam régebben sokat, de már beleuntam, h kb 50-ből egy az, aki tényleg csaj és kapható is valamire...

2021. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Anotalkon (vagyis akkor még ismeretleneken) nekem is összejött egy, az három évig tartott. Az is átlagos beszélgetésből indult, csak jól rezonáltunk egymással.

Sokat olvasgatok itt a témában, azért érdekelt, hogy vannak-e olyanok, akiknél tényleg működik, hogy direktbe így kezdődik a beszélgetés. Gondolom, nagy számok törvénye. :)

És lám, nem férfiként adtam ki magam nőnek, hanem ténylegesen nő vagyok. Nem lehetetlen.

2021. márc. 5. 21:57
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy.
2021. márc. 5. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!