Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik a szűz "kisfiúk"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a szűz "kisfiúk" hogy fontos a méret?

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, nem vagyok finnyás sem. Viszont, egy 15 cm-es farkú pasi tudott már fájdalmat okozni nekem.

Szerintem mindegy a méret csak álljon fel, mert az önbizalom romboló, ha lelankad vagy fel sem áll.


Lehet ilyen 7 cm-es péniszen komolyan mosolyognék, de 12 felett szerintem rendben van és légyszi NE gyertek ezzel a minden nő ribaaaaanc mondattal nagyon taszító.


Amiért teljesen oda vagyok az a nyalás nagyon élvezem, na és ez ami miatt szakítanék egy pasival nem a farka mérete! Ha nem akarna kinyalni, mert undorodna a nyalástól.


Ilyenek meg hogy fekete csávókról álmodunk 23 cm-es lőccsel: te jó Isten ott halnék meg és szerintem sok nő velem együtt.


Még annyit, hogy nem kérek privit van pasim, de szánalmasak vagytok a nyafogással 😪 Fel a fejjel és legyetek bátrak!


N26



2021. márc. 1. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

9:

Vagy az ő farka volt kicsi, vagy te vagy túl tág.

2021. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekek, itt senki nem olvasta a Káma-Szútrát?? Vegyétek már elő egyszer, és olvassátok át. Ez a kérdés már évszázadokkal ezelőtt tisztázva lett.

Pl, ha egy nyúl egy elefánttal közösül, akkor az alacsony egyesülés lesz. Vagyis, ha egy nőben harangozni lehet, akkor annak bizony jóideig kell keresgélnie, amíg sikerül egy szexuálisan kielégítő (méretben hozzá illő) partnert találnia.

A kérdező valószínűleg egy "őzsuta", ami kifejezetten összeillik egy "nyúl" férfivel. (Azt ne kérdezzétek, hogy őznek miért nem őz a párja..) Tehát itt a méret fontossága abban áll, hogy semmiképpen ne legyen nagy, mert a kisebb lesz a jobb.

2021. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Lehet fikázni, hogy itt mindenki gyerek, de ha elengedjük az ellenérzést, akkor könnyű belátni: igen, ilyet tapasztatlan emberek kérdeznek, akik bizonytalanok magukban.


A tapasztalatlan ember pedig elbizonytalanítható. Márpedig mert egyik helyről azt hallja, hogy a nők azt mondják, hogy nem számít mekkora, míg egy csomó csávótól azt, hogy a nők ezt mondják, de hazudnak, akkor érthető, hogy nem tudják, mi van.

2021. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Amíg a nők azt mondják, hogy legyen nagy, addig mit vársz?
2021. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
A nok 90%-anak 18cm+ az idealis.
2021. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy, hogy hosszról vagy vastagságról beszélunk.
2021. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miert, a vastagsag nem a meret resze ?
2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!