Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik a szűz "kisfiúk"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a szűz "kisfiúk" hogy fontos a méret?

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, nem vagyok finnyás sem. Viszont, egy 15 cm-es farkú pasi tudott már fájdalmat okozni nekem.

Szerintem mindegy a méret csak álljon fel, mert az önbizalom romboló, ha lelankad vagy fel sem áll.


Lehet ilyen 7 cm-es péniszen komolyan mosolyognék, de 12 felett szerintem rendben van és légyszi NE gyertek ezzel a minden nő ribaaaaanc mondattal nagyon taszító.


Amiért teljesen oda vagyok az a nyalás nagyon élvezem, na és ez ami miatt szakítanék egy pasival nem a farka mérete! Ha nem akarna kinyalni, mert undorodna a nyalástól.


Ilyenek meg hogy fekete csávókról álmodunk 23 cm-es lőccsel: te jó Isten ott halnék meg és szerintem sok nő velem együtt.


Még annyit, hogy nem kérek privit van pasim, de szánalmasak vagytok a nyafogással 😪 Fel a fejjel és legyetek bátrak!


N26



2021. márc. 1. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem kerdes, reported
2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Pont azért, mert még nem voltak nővel, így nem is tudják, hogy mi a fontos egy nőnek.
2021. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért számít a méret. Nem mindenki gondolkodik úgy, ahogy te.
2021. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Ebben a kategóriában a fiúk többsége tizenéves gyerek, vagy pusztán éretlen, és azt hiszi hogy 20 centis farka van, mert vagy sosem mérte meg vagy már magának is behazudta. Valójában mindenkinek 15-17. Nyilván van kivétel, de nevetséges, hogy itt mindenki azt hiszi, hogy 20+ centis farka van :D egy felnőtt érett férfitól ilyet nem fogsz hallani, mert egyrészt okos ember nem foglalkozik a farka méretével, másrészt nem kamuzik róla.


29F

2021. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
És az optimális vastagság szerinted mekkora?
2021. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Az átlagtól kisebb a hüvelyed, de ez nem ok arra, hogy provokáld a népet. Bizony számít a méret.

Az enyémet be sem tudnád fogadni. Mégis voltam olyan nővel, akinek nem volt elég a farkam mérete. Ezt utólag meg is beszéltük: nagyon jó vagyok az ágyban, csak nem passzoltam vele össze (méretileg)

2021. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem már röhögött ki azért lány mert csak 14cm a farkam. Szóval valakinek számít, nem mi hisszük csak azt hogy számít.
2021. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
#7 és ezt te elhitted? :D udvarias volt csak, valójában pancser vagy.
2021. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Nemrég voltam együtt egy pasival, akinek rendesen felállt, de így sem volt elég nagy. Alig éreztem magamban.

27/N

2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ellen nem lehet tenni ha nagy a lyuk 🤷‍♂️
2021. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!