Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfinek miért csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinek miért csak a fontos, hogy ő elélvezzen, aztán otthagyja a csajt kielégetítelnül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen kérdést olvasok, szerencsére az én párom nem ilyen, de nem értem az ilyen nőket, miért viselik ezt el? A férfi orgazmusa miért elsődlegesebb, mint a nőé?

2021. febr. 22. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az a sok férfi nem férfi
2021. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ebben a cipőben járok.

Kettőt hármat lök elélvez aztán én meg úgy maradok.

2021. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt hogy orgazmus nélkül hagytam volna nőt. Ha elsültem ott volt még a nyelvem és az ujjaim.

#1 voltam

2021. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Azok nem férfiak, hanem 💩darabok. Soha nem volt elsődleges az én kielégülésem, olyannyira, hogy az utóbbi időben az sem érdekel, ha nem élvezek el. Egyszerűen maga az együttlét és az hogy a párom kielégítem, az engem kielégít teljesen. 47F
2021. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem csak az a fontos, de ha elsültem akkor max ujjal folytatom, de csak szívességből, mert már baromira nincs kedvem.


Az hogy a nőknek miért nehezebb/időigényesebb azt nem tudom miért van. Biológiai/evolúciós okai lehetnek. Most rákerestem és többféle elmélet létezik, de nincs konszenzus. Sőt egyes nők nem is tudnak elélvezni állítólag.


Talán annyi, hogy női orgazmushoz ovulációnak és érzelmi állapotnak is stimmelnie kell. Férfiaknak elég egy kis vizuális/haptikus stimuláció.

2021. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert önzőek!
2021. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem csak a saját kielégülésem volt fontos !

Ha úgy láttam , vagy éreztem , hogy a lánynak nem volt elég meg győzően jó , akkor én nem voltam elégedett magammal , nem éreztem jól magam , mert valahol bántott a tudat !

2021. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg amikor egy PUB-ban nyomultam egy csajra (még a vírushiszti előtt), kijelentette, hogy hazakísérhetem, de csak nyalás lesz...

Még sem sírtam vele tele a netet.

2021. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 tudom milyen sajnos...
2021. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony szexuális kultúra, és a másik nem ismeretének hiánya.


Sajnos ez nem csak a férfiakra, hanem a nőkre is igaz, a különbséget nem az önzőség vagy a figyelmetlenség okozza, hanem az, hogy a férfiak és a nők orgazmus készsége eltérő.

2021. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!