Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos a mell méret és forma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de szeretem ha szépek.
2021. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a lány érdekel - s ha a melle nagyon szép, az jó, de nem a melle a központ, amihez van egy elviselhető lány ;)
2021. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem prioritás, de a kérdésre válaszolva a forma fontosabb talán, mint a méret, de mondom, ez kb. semmit nem fog eldönteni, hogy mekkora van neki.
2021. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Formája fontosabb, mint a méret. Viszont sosem ez a lényeg csak kérdésre válaszoltam.


F/28

2021. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Sem a méret, sem a forma, csak az, hogy legyen egyforma.
2021. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha külsőt nézzük inkább fenék és arc párti vagyok

mellből tetszik a kicsi, nagyobb lógós is akár

2021. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Le leszek pontozva tuti de nekem első a nő belső értékei utánna a külső jegyei.

36 F

2021. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazából a kicsi lapos ciciktől a nagy lógósig mindent abszolút imádom. Tehát egyáltalán nem ezalapján hajtok rá egy csajra. Persze a nagyobbat jobban preferálom, ha már úgy van. 24f
2021. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezen így soha nem gondolkodtam el, hogy fontos! Valamiért igen is kíváncsi vagyok rájuk ismerkedésnél is, illetve csak úgy hogy ha meg teszik egy nő hogy neki valójában milyen lehet melltartó nélkül, de mikor már együtt vagyok egy nővel valahogy nem érdekel nem fontos, hogy hogyan néznki, csak szeretem kényeztetni, szeretgetni!!

F

2021. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Eléggé.

Nem dugok és nem járok csúnya mellű vagy kismellű nőkkel, se óriásdinnyecsöcsű szörnyekkel.

2021. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!