Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos a mell méret és forma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 08:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem a nő seggének a mérete, és formája a lényeges.

Persze szeretem a szép melleket, de a popsi az abszolút mindenem.

2021. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kicsinek és a nagynak is meg van a maga varázs! De volt már olyan mikor félbe szakadt a dolog kicsomagolás után :-(


48F

2021. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi ez, mint a felesleges luxustermékek: vágysz rá és örülsz ha hozzájutsz, de ha van egy kis eszed, akkor nem ezek határozzák meg az életed, mert pontosan tudod, hogy nem fontosak.


Egyébként a mérete alig érdekel, a formája és úgy általában a kinézete már sokkal inkább.

2021. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Prioritásban, arc, test, popsi, aztán a mell. Tehát nem annyira. De ettől függetlenül a ki- közepes és feszes melleket kedvelem.
2021. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem fontos, hogy külsőre is vonzónak találjam a párom, de ezen belül a mellekkel nem szokott különösebben probléma lenni. szinte bármilyennel boldog vagyok, amik nagyobbak, mint nekem átlagos testalkatú férfiként.
2021. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekem csak az szamit, hogy termeszetes legyen. :)


31F

2021. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#12

Miért szakadt félbe? Mi nem tetszett azon a mellen?

2021. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!