Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem tud elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud elélvezni szex közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyre jobban frusztrál engem ez a dolog, egyre jobban azt hiszem, hogy miattam van. Én nem vagyok elég jó, elég szűk. Azt mondta velem semmi baj nincs. Előző kapcsolataiban nem volt gondja soha. Csak velem van akkor valami. Mit tegyek? Nem akarok ez miatt szakítani. Mondtam neki, hogy nem gond, engedje el magát, nem is hoztuk szóba egy ideje. Azóta sem sikerült. El vagyok keseredve nagyon. Félek, hogy tényleg én vagyok a "hibás"
2021. febr. 16. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ha magának fejezi be? Lehet szorong előtted ,vagy valami ilyesmi
2021. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha kémiai oka nincs, akkor valószinű, hogy inkább lelki dolog lesz.


Önbizalma milyen? Elégedett a testével? Van esetleg valami szexuális traumája, amiről lehet nem is tudsz?


Beszéltek a szexről, arról hogy ki mire vágyik?

2021. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány barátomnál ismertem hasonlót. Összejött egy pasival, vele veszítette el és mint kiderült, a szex nagyon jó, nagyon változatos, viszont nem tud a pasi punciba élvezni. Állítólag annyira fél a terhességtől, hogy akárhogy próbálták, nem tud (gumival sem).

Ezért mindig kézzel/szájjal kell befejeznie.

Igazából azért tudom, mert már eléggé idegesítette, hogy csak így tudják befejezni és megértem. Minden menetet muszáj orállal vagy kézzel lezárni? Egy quickyt is? fárasztó

2021. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok türelemre, megértésre, elfogadásra lesz szükséged, illetve urulógus és pszichológus segítségére is szükségetek lehet. A merevedési iletve az orgazmus zavarnak sokszor szervi és/vagy pszichés okai is vannak.
2021. febr. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!