Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem tud elélvezni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud elélvezni. Elveszti a lelkesedését szex közben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eleinte impotenciára is gondoltam, de mivel azt mondja világ életében nehezen élvezett el, ezt elvetettem. Van erekciója, azzal nincs gond, de órákon át nagyon erős stimuláció kell ahhoz hogy végre elélvezzen. Mindketten szenvedünk ettől. Nekem már fáj mindenem mire végre kiváltom az ejakulációt nála. A sok sikertelenséggel eljutottunk odáig hogy ő már nem is küzd azért, hogy elélvezzen, eljutok a csúcsra kiveszi és elalszik. Nekem ez rém lelombozó. Van hogy kezembe veszem a dolgokat és igyekszem hogy elélvezzen és közben is elalszik. Eddig nem volt rám panasz. Azt mondja rettentő érzéketlen a pénisze, szerinte ha kalapáccsal ütnék azt se érezné meg. Saját magának is több mint egy óra mire eljut a csúcsra.

N20 F34


2019. jan. 26. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet a fizikai ráhatás helyett pszichés kellene


én is nehezen megyek el, maszti is kb 30-60 perc, és a szexben is a hosszabb meneteket preferálom


viszont vannak dolgok amik kifejezetten izgatnak és nem feltétlen fizikai hanem inkább pszichés dolgok miatt sokkal hamarabb eltudok menni


szerintem nála is meg kellene próbálnotok hasonlót, hogy számára izgató dolgokat csinálni (ami persze mindkettőtöknek belefér)


25F

2019. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha boldog vagy vele és téged eljuttat a csúcsra és őt nem zavarja, hogy nem megy el, akkor nem értem te miért stresszelsz ezen. Ez az Ő problémája. Még a végén a lelkedre veszed és lerombolja az önbizalmad. Értékelnie kellene , hogy egy ilyen fiatal lánnyal lehet együtt.
2019. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Bánj keményebben a szerszámmal lehet lassan csinálod meg tul gyengéden és az nem mindenkinek élvezetes hanem unalmas lesz.
2019. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehet nagyon erős gyógyszert vesz be előtte.

Próbáld egyszer úgy ki hogy vagy két napig tudod ellen őrízni hogy ne vagyen be semmit. Akkor milyen lesz.

2019. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" mondja világ életében nehezen élvezett el"

Egyedül is?

2019. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!