Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, hogy barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, hogy barátnőtöknek sok partnere volt előttetek?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk barátnőmmel és bevallotta, hogy 18-20 koráig vagy 50en megdugták. Már 2 éve vagyunk együtt.
2021. febr. 16. 11:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart. Mikor összejöttünk,nem sokat vallott be,de később sokal több kiderűlt. Barátnői,közös ismerősök elmondása alapján. Jobb szerettem volna ha tőle tudom meg. Így viszont már zavart,mert nem tetsző dolgokat is megtudtam.
2021. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
nem
2021. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
zavar
2021. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
7 pasija volt előttem 40 évig éltünk együtt de nagy a gyanúm hogy a kisebbik fiam nem tőlem van. Már nem akarok vizsgálódni felneveltem.
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
3%
Kedves kérdező! Ez a csoport tele van szexuálisan kiéhezett f.sz küldözgető, saját anyjukat megdugó emberekkel és olyan ribikkel, akiknek hetente volt 50 szexuális viszonyuk. Nyilván azt fogják írni, hogy tetszik, meg elfogadható. Az egyik fele azért mert a saját nőjét is megdugatná másokkal, a másik fele meg védi a mundér becsületét.
2021. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
50-en az igen, jó kis ribizli, igen zavarna. És felmerülne bennem a kérdés, hogy elég vagyok-e neki vagy páran meghúzták már mellettem.
2021. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%

50?

Húha, akkor jó nagy rib.nc lehet, már bocsánat. Több fütyköst foghatott, mint kilincset. Mielőtt először lefeküdtél vele, nem kértél tőle 1-2 negatív tesztet, pl HIV-re, meg ilyenek? Gondolom 2 év után már becézgetitek egymást. Mi az ő beceneve, ágybetét?

2021. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%
Viszont van egy olyan mondás, hogy k..vából lesz a legjobb feleség. Háha szerencséd lesz és igaz a mondás.
2021. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
Le sem állok ilyen nőkkel.
2021. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

Nekem eddig minden párom elfogadta. Bár nincs akkora számom mint a te párodnak. Sokan rá se kérdeznek mennyi az annyi. Szerintem ez az igazán felnőtt hozzáállás, én se kérdezgetem a pasikat hány nőt dugtak meg. Nincs jelentősége. Inkább talán az számíthat többet, hogy pl buliban egyéjszakásokat gyűjtött valaki, vagy normálisabb körülmények közt ismerkedett

24N

2021. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!