Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők 90% utálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők 90% utálja a lábfétises férfiakat és a férfiak 50-60%-a lábfétises?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és lábfétises.
Férfi vagyok és nem vagyok az.
Nő vagyok és utálom az ilyen férfiakat.
Nő vagyok és elfogadom az ilyen férfiakat.
Nő vagyok és engem is izgat.
Nő vagyok és azt hiszem, hogy büdös láb szagolgatásban merül ki.
Nő vagyok és még sose volt benne részem csak előítéletes vagyok.
58 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan lábfétises nem vagyok, viszont ha elég jó a csaj akkor minden porcikáját szeretem kiélvezni.
2021. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz egyik állítás sem ebben a formájában. Kezdjük a második felével. A fetisiszmusnak alapvetően három "fokozata" van. Az önmagában igaz hogy a férfiak többsége szereti a női lábakat, hozzátartozva a női lábfejeket is. Ennél jóval kevesebben vannak akiknél un. preferált szint, azaz többlet izgalmat ad hozzá. S még kevesebb (1-3% alatt) akiknél un. exkluzív, azaz kimondottan a női lábfejekre irányul a vágy (ráverni, nyalogatni stb. nem ragozom).

A nők NEM utálják a lábfetisisztákat - amíg az normális! Viszont fetisizmustól függetlenül minden nő utálja ha a fickó agyatlan pöts, kommunikáció, megismerés nélkül máris a szexuális vágyait, szokásait kezdi el taglalni, az első mondata "szia nyalogatnám a lábaidat" szinten mozog.

2021. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy itt a gyakorin előadják magukat, az nagyon közrejátszik az utálatban.
2021. febr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nyalták a lábam, és bejött. 30/N
2021. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Engem szexuálisan beindit egy combfixes vagy harisnyás lábú csaj.
2021. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Nő vagyok, a párom lábfétises. Nem mondom, hogy kimondottan izgat a dolog, de van, amit nagyon élvezek benne. Más dolgokat kevésbé, így az nem annyira része a szexuális életünknek.
2021. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!