Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyoknak miert ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak miert ilyen fontos a meret kerdes ?

Figyelt kérdés
A legtobbjuk a nagyra eskuszik. Sajnos.
2021. febr. 12. 18:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjuk már ezt a méret témát.... 13 centi nekem és eddig soha az életben nem volt rá panasz. És a csúcsig is lazán eljutottak a lányok akikkel voltam. ( Bár egyéjszakás kalandban nem volt részem, csak a mindenkori párommal szeretkeztem, szerintem ez is sokat jelent.) Az elején én is kérdezgettem, hogy nem túl kicsi? Esztétikailag pl. egy 16+ os biztos jobban mutat nyilván... izgatóbb ránézésre stb., de a szexuális teljesitményben nagyjából semmit nem befolyásol. Bizonyos pózok offosak. Ha szeret téged a lány, akkor hidd el barátom, hogy telibe szarja a méretet. ( Kivéve ha pl. mikrópéniszed van )
2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%
Talán mert a megfelelő méret miatt nem is éreznek semmit?
2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
38%

Nekem fontos, a nagyobb jobb bizonyos méretig.

De kb tizedik a fontossági sorrendben.

2021. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%
Ez a méret-dolog a pasiknak ilyen fontos, fogjátok már fel. 🤦‍♀️
2021. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
88%
Én azt tapasztaltam a barátnőim között a beszélgetések során a pasikról, hogy fényleg nem számít. Ti férfiak vagytok ennyire rákattanva. Volt olyan partnerem aki konkrétan besértődött, mert meséltem neki a vibrátoromról. Az viszont számít hogy tud e a férfi nyalni. Mert aki igazán tud az egy kincs. Szóval a méreten változtatni nem lehet, a technikán viszont igen
2021. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
81%
#11-nél a pont.
2021. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem a farok mérete az elsődleges. Egy átlagos 17 cm-es szerszám is lehet elég. A nő első körben a férfira izgul fel, nem a farkára.
2021. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
22%
Sztem is elég egy 16-17 centis, nem olyan fontos, hogy nagyobb legyen
2021. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
14%

Nem a nagyon nagy méretre buknak, csak a nagyon picit kerülik. Egy bizonyos méret alatt egyszerűen nem működik a szex, ezért nem lehet a nőket hibáztatni.


Senki nem várja el, hogy 22 centis lőcsöt lengessen a férfi. De egy 12-13 centis farok kiábrandító tud lenni, főleg ha a nőnek volt már tapasztalata normál mérettel.


Azért a jóképűség, magasság, széles vállak, izmok is számítanak, de ha szexre kerül a sor, azért szeretik a nők érezni, hogy egy FÉRFIVAL vannak, nem egy kisfiúval.

2021. febr. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó.

A 13 centi az átlag.

Azt elismerem, hogy 7 cm-rel nehéz, de a 13 cm tökéletesen szokott működni.

Ne terjeszd itt a faxságod, mert nyakon váglak.

2021. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!