Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen vibrit vegyek kezdőként?Ez lesz az első vibrim.Milyen anyagút válasszak?


Melyik weboldalról rendeljem?

Akik rendelni szoktam melyik oldalról szoktátok?

Mivel tisztítsam majd?Kell hozzá sikosító,ha igen milyet ajánlottok?


2021. febr. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne túl nagyot, olyant ami kellemes tapintású szerinted. Leginkább bőrbarát, pl orvosi szilikon.

Legjobb, ha személyesen nézed meg, és barátkozol megvele igazából.


Tisztítani szappanos vízzel, síkosító nem feltétlenül kell

2021. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Formára olyat vegyél ami neked szimpatikusnak tunik. De én valami péniszformájut ajánlanék. Nekem van kemény muanyagom, és puhább szilikonos is, a szilikonost jobban szeretem kicsit. Méretbol nem kell igen nagy, de igazábol igen kicsi se. Lehet hogy mondjuk a 18-20 centis hossz soknak tunik, de annak még meg kell jol fogni a végét, és az rogton elvesz belole. Es egy ilyent is lehet csak kevesebbre benyomni. Inkább a vastagságon van a nagyobb hangsuly, hogy te milyen vagy. De vegyél egy sima átlag méretut, azzal nem rontasz el semmit.

Sikosito sem kell hozzá. Attol fugg te milyen konnyen nedvesedsz. Ha hamar felizgulsz, és jol nedvesedsz, akkor nem kell hozzá sikosito. Ezt te érzed magadon odalent, mindenki más.

2021. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ami a mosást illeti, simán szappanos vízzel elmosod. Az boven elég.
2021. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is szappanos vízzel, de ha popsiban is volt, akkor fertőtlenitő géllel is el szoktam mosni.

Sikosítóból a Durex play 2 az1-ben ezen belül is a narancssárga vált be. Van lila is, de az valahogy nem olyan jó.

2021. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Melyik weboldalról rendeljem?Házhozszállítással szeretném.
2021. febr. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!