Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen csikló izgató vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csikló izgató vibrátort vegyek? 22 l

Figyelt kérdés
Sosem volt még plusz eszközöm a kezemen kívül, de most szeretnék. De annyi féle van, nem tudom mit vegyek.
2020. dec. 22. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Elektromos fogkefe. Twoo in one.

Csak ne a sötrés felét nyomd hozzá hanem a simàt.

2020. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

#1 ez 15 eveseknel mint oke, de azert na, eleg sufni megoldas. (Es van akinek csak a sortes okoz eleg intenzitast.)


Valasz: Womanizer Premium

2020. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig olyat választottam ami a szememnek tetszik nézegesd őket aztán válasz azt ami szimpatikus én így még nem lőttem mellé soha
2020. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

2

Indulásnak rögtön egy 40e kütyü.

Eszednél vagy?

2020. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
4. Miért, elsőre milyent akarni? kici kínai óccó venni? Nem megtérülni!
2020. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 de miert vegyen valaki gagyit, hogy aztan le kelljem cserelni jobbra?


Az eletben aranyszabály, hogy minoseget kell venni. Hosszu tavon anyagilag is megeri.

2020. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én péniszem nem kerül pénzbe és bár nem rezeg, de más egyéb is jár hozzá amit egy drága vibrátor. Mindkettő azt a célt szolgálja, de az egyik többet ad míg a másik pénzbe kerül. Hát jó vásárlást!
2020. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A méregdrága extradesig csodakütyük semmivel sem tudnak többet mint a 6-12 ezres csiklóizgatók. Bemész egy shopba és az eladó megmutatja milyen van, a kiállítási darabokat meg tudod fogni, bekapcsolják neked hogy mennyire erősen rezeg és választasz egyet. A netről rendelés lutri, mert nincs a kezedben, nem látod, érzed milyen. Ha már van rutinod a játékszerekben akkor rendelhetsz netről is persze, de hidd el nem fog megenni az eladó a boltban.
2020. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 érdeklődő35 ***** válasza:
Tizenezres a satisfyer pro kb ugyanaz mint a womanizer. Sok évig nagyon jól használható. Vagy 2in1😃 egy akár hátmasszírozóként is használható magic wand. Akár csak egy kis méretű is nagyon élvezetes
2020. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Womanizer nagyon jo
2020. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!