Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora vibrátort vegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora vibrátort vegyek milyet ajanlotok?

Figyelt kérdés

Értem itt méret leginkább,erezett nagyon erezett??

38 N vagyok ,3x szültem lehet ez befolyásolhatja az igényeimet?


2020. dec. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Mekkora farka volt az utolsó pasidnak?

Az elég volt, vagy kicsi volt? Honnan a francból tudná egy rakás idegen, hogy mekkora a vaginád?

2020. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okostojás kivel leirtam hogy 3 gyereket szültem nem kicsi a vaginám,amúgy meg ha bunkó stílusban nyomod akkor ne irogass!!!

Leirtam azt is milyet ajánlotok

2020. dec. 13. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát vegyél egy Satisfyer Pro G-Spot Rabbit-ot. Azt feldughatod, de közben a csiklódat is kényezteti.
2020. dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehetne szebben írni???

Miért kell ilyen ordenáré módon ?

Feldughatod🤨

2020. dec. 14. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteld előtte a méretet répával, uborkával (gumival persze, esetleg síkosítóval), és utána válassz rendes játékszert. Kicsit nagyobb kell, mert fogni is kell valahol, de még az is lehet, hogy elég lesz az uborka is, szép méretesek vannak belőle :)
2020. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Anya vagy és komolyan ilyen perverz dolgokon gondolkozol? Hogy tudsz te egyáltalán a gyermekeid szemébe nézni?
2021. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!