Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, hogy kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy kevésbé legyen rossz a szex?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szinte mindig rossz érzés a szex nekem.

Leírom általában hogy megy nálunk:

Előjátékkal kezdünk, én leszopom a párom, de már itt is gondok vannak. Az elején jó, mert úgy csinálom, ahogy szeretném. De egy idő után mindig elkezdi fogni a fejem és egyre keményebb csinálja, ami egyrészt fáj, másrészt kb megfulkadok...

Ezt követően nagyjából 5 percig szokott ujjazni. (Nyalni nem szokott, mert ő sose szerette)

Ezután jön maga a szex, bármilyen pózban csináljuk fáj nekem amikor beteszi és utána is kellemetlen érzés. Ráadásul ugyanúgy mint a szopásnál itt is egyre durvábban csinálja ami eléggé fájni szokott.


Normális, hogy mindig fáj a szex? Egy idő után hozzá szokok? Lehet tenni valamit, hogy kevésbé fájjon?


Vele vesztettem el a szüzességem és ezen kívül minden nagyon jó a kapcsolatban. De ha erről akarok beszélni mindig tereli a témát, vagy azt mondja, hogy megszokom majd. Nagyon szeretem őt és igazából az is csoda, hogy összejöttünk, mert ő nagyon jó pasi, én meg inkább csak átlagos vagyok.



2021. febr. 12. 01:41
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki sokat segített! 🙂
2021. febr. 12. 16:13
 32/33 anonim ***** válasza:
50%
50es pasi vagyok és mint sok korombeli nem a mennyiség hanem a minöség a fontos magyarul figyelek az alattam levő nőre.legyen az 15 vagy 60 nem az a lényeg hogy mielőbb elsüljek aztán kész hanem arra hogy a partner is élvezze azt amikor tele van akár melyik luka vagy a szája spermával egy alapos dugás után
2021. febr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Mi a helyzet azóta?
2021. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!