Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, hogy kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy kevésbé legyen rossz a szex?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szinte mindig rossz érzés a szex nekem.

Leírom általában hogy megy nálunk:

Előjátékkal kezdünk, én leszopom a párom, de már itt is gondok vannak. Az elején jó, mert úgy csinálom, ahogy szeretném. De egy idő után mindig elkezdi fogni a fejem és egyre keményebb csinálja, ami egyrészt fáj, másrészt kb megfulkadok...

Ezt követően nagyjából 5 percig szokott ujjazni. (Nyalni nem szokott, mert ő sose szerette)

Ezután jön maga a szex, bármilyen pózban csináljuk fáj nekem amikor beteszi és utána is kellemetlen érzés. Ráadásul ugyanúgy mint a szopásnál itt is egyre durvábban csinálja ami eléggé fájni szokott.


Normális, hogy mindig fáj a szex? Egy idő után hozzá szokok? Lehet tenni valamit, hogy kevésbé fájjon?


Vele vesztettem el a szüzességem és ezen kívül minden nagyon jó a kapcsolatban. De ha erről akarok beszélni mindig tereli a témát, vagy azt mondja, hogy megszokom majd. Nagyon szeretem őt és igazából az is csoda, hogy összejöttünk, mert ő nagyon jó pasi, én meg inkább csak átlagos vagyok.



2021. febr. 12. 01:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából a sok válasz után beláttam, hogy ha nincs változás, akkor szakítanom kell. Sajnálom hogy elég értetlen voltam.
2021. febr. 12. 15:49
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő verzió van. Vagy beszélsz vele és változtat, vagy nem változtat és elválnak útjaitok.
2021. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
Sokan ebbe idosebben is beleesnek. Szoval, a lenyeg hogy mertel kerdezni, hogy ez normalis-e, es elgondolkoztal, hogy biztos kell-e ez neked. Ez a valtozas elso jele. 18as voltam
2021. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%
19es. Bocs 😀
2021. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen beszélned kell vele és tényleg elé állítani hogy ez van ha nem. Vagy a másik opció hogy el fogadod és sajnos a szex olyan marad amilyen.

37F

2021. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
És ezek a srácok szokták azt gondolni hogy jók az ágyban amikor életükben nem elégítettek még ki nőt. Figyelj kedves kérdező érthető igazából hogy mivel nincs mihez viszonyítanod nem érzed hogy a mennyire rossz az ágyban. Sajnos az kell mondjam hogy megpróbálhatsz változtatni de az ilyen éretlen kisfiúk nem szoktak változni. Ismerkedj aztán lesz olyan srác akivel megtapasztalod milyen az ha jó a szex. Nem érdemes le ragadni az ilyeneknél. Amúgy ha nem szeret nyalni az gyakran intő jel hogy egy önző kisfiúval van dolgod akinke fogalma sincs hogy kell egy nőhöz állni szexuálisan.
2021. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok határozott lenni és most nem hagyom magam!
2021. febr. 12. 15:58
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne is hagyd magad. Magaddal is foglalkozz hogy neked mi a jó. Nem szabad mindig csak a másikat nézni hogy neki mi a jó. Persze toleráns az ember de akkor is. Naa
2021. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ma még megpróbálom rávenni, hogy legyen gyengédebb, de ha ugyanúgy fogja csinálni, akkor szakítok.
2021. febr. 12. 16:09
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert csajszi és ne felejtsd el,hogy ennél csak jobbat kaphatsz aki tényleg törődik veled és nem csak a saját kielégüléséhez használ.
2021. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!