Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az igazság a szexről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a szexről, ilyen vonatkozásban?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi szeret egy nőt, tud mással szexelni, “ csak szex” típusú kapcsolatban?

Ha barátnője nem frigid, nem visszautasító.

Egy pasi a baráti társaságomból azt mondta, hogy ha egy férfi orális örömökben részesül, az nem számít megcsalásnak és elfgondolkodtatott a dolog.

Elsősorban FÉRFIAK véleménye érdekel, mert számomra a férfiak szexualitása nagyon titokzatos.

34/nő



2021. febr. 9. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne általánosíts. Példának itt vagyok én is. Soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem, akkor sem mikor nem volt éppen fényes a viszonyunk. Sok férfinak nincs gerince ez tény, de mint mindenhol itt is vannak kivételek.
2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
34 évesen azért már elég ritka, hogy a férfiak szexualitása titokzatos legyen a számodra.
2021. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

"Vagyis , EZ A NORMÁLIS egy pasinál, mert nehéz ellenállni?"


Állj-állj, stop.


Én nagyon szeretem a feleségem, ezzel együtt bármikor le tudnék feküdni más nővel, akár konkrétan meg is van, hogy kivel. DE! Nem tettem meg 18 év alatt egyszer sem. Mert neki fájna.


Ha valaki leszopna, azt pedig egyértelműen a megcsalás kategóriába húzom.


Nem láss bele olyat, ami nincs ott.

2021. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sok pasinak van a felesége mellett "csak szex" kapcsolata. Pedig szeretik a feleségüket.
2021. febr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem hogy nincs sok... sőt kevés pasinak sincs feleség mellett szexkapcsolata. Pont úgy, ahogy barátnő mellett sem. Nem tudom, ki hol él, aki ezt hiszi.

Előfordul, hogy valaki ilyen, de az az ember erkölcsileg nulla és annyit is ér.

Én nem csaltam meg sose az aktuális barátnőmet. És nem is fogom sose. Nem is csapom a szelet másnak, ha van valakim. Egy ideje már az van, hogy nagyon szerlemes vagyok és kínlódok, szenvedek. Hiába, tönkremegyek... és közben hogy ebből egyáltalán esélyem legyen továbblépni, ismerkedtem és alakul is valami, de még akkor sem vagyok képes kilépni ebből. Nem is akarok tovább lépni.

De ez a helyzet így nagyon nem az, mint amiről itt szó van, hogy ha lenne, megcsalnám-e... még így sem akarok mást.

Ráadásul rólam igenis mondták, hogy bárkivel kikezdek, meg ilyen hülyeségek, pedig egyáltalán nem kezdek ki mással, nem kell semmi, senki más. Nem csalnék meg senkit, ahogy eddig se tettem.

2021. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szerelem elvakít. Olyankor más nő nem létezik. Ha elmúlik és szeretet van akkor lehet azon elmélkedni h kielégítő-e a nemi élet, vagy hogy a partner akar-e vagy tud-e változtatni...


A megcsalás mindig sokféle. A legtöbb esetben viszont komoly okai vannak.

38F

2021. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!