Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az igazság a szexről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a szexről, ilyen vonatkozásban?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi szeret egy nőt, tud mással szexelni, “ csak szex” típusú kapcsolatban?

Ha barátnője nem frigid, nem visszautasító.

Egy pasi a baráti társaságomból azt mondta, hogy ha egy férfi orális örömökben részesül, az nem számít megcsalásnak és elfgondolkodtatott a dolog.

Elsősorban FÉRFIAK véleménye érdekel, mert számomra a férfiak szexualitása nagyon titokzatos.

34/nő



2021. febr. 9. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Egyszeru, a valasz az evolucio: a ferfiak celja az, hogy minel tobb not megtermekenyitsen, ebben segit nekunk a tesztoszteron, ami a sexual drivert felelos. A nok evolucios celja a gyerek kihordasa, felnevelese, mig a ferfi vadaszik, meg epiti a kunyhot stb.


A ferfiak kevesbe kotnek erzelmeket a szexhez. Pl. ha a nok mellbimbojat izgatjuk, az oxitocint szabadit fel, ami a gyerekhez/ferfihez valo kotodest erositi meg. A ferfi es noi nemi hormonok ezert kulonboznek.

2021. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek mást jelent a megcsalás. Valakinek már a flörtölés is annak számít. Az orális szex is szex, benne van a nevében is. Ha az adott illető nyitott párkapcsolatban van akkor igazából bármi megengedett, viszont egy olyan párkapcsolatban ahol fontos a hűség ez már nem elfogadható dolog. De ez csak az én véleményem.
2021. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Tud, ahogy egy nő is, attól függetlenül,hogy épp kapcsolatban van. De ez elég gerinctelen dolog. Miért ne lenne félrelépés az orális szex? Aki ilyesmi örömökben akar részesülni az válasszon nyitott kapcsolatot, ne a másik háta mögött tegye.
2021. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

"mert számomra a férfiak szexualitása nagyon titokzatos."

Jesszusom, ilyet életemben nem láttam még leírva, vagy kimondva egy nőtől, sőt, azt állítják, hogy full egyszerűek vagyunk. És pont, hogy a nőket nem lehet kiismerni semennyire sem. Mert én pl minél többet próbálok tanulni a nőkről lelki és szexuális értelemben, annál kevésbbé értelek titeket.

A kérdésre: nagyon is megcsalás az orális szex, számomra megalázóbb, mint maga a dugás, ha a barátnőm egy másik férfi farkát venné a szájába. Sőt, már a csókolózás is kizáró ok nálam.

Ja igen, fordítva írtam, szóval ha engem leszop egy csaj, akkor azzal is megcsalom a barátnőmet, ahogy a csókolózással is. Igen, vannak ezek a nyitott kapcsolat marhaságok, de az nem igazi szerelem.

Mi férfiak úgy működünk, hogy minden valahogy kinéző nőt magunkévá tennénk ösztönösen, a farkunkkal. De mivel civilizációban élünk, már nem vagyunk csak ösztönlények. Ezért ha az utcán megnézünk egy bomba csajt, az csak jólesik azért, mert az ösztön még megvan, hogy meg kell nézni a jó nőket, de valójában ha van egy barátnőm, akit igazán kívánok és szeretek, akkor gyakorlatban nem akarok én már senki mást megdugni, vagyis ösztönösen igen, lehet fel is áll más nőre, de az eszemmel és a szívemmel nem kívánom, és bűntudatom is lenne miatta.

Na jól kielmélkedtem magam, de én így gondolom. 24f

2021. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Megcsalásnak számít, ha a másik fél nem tud rólla, vagy nincs jelen, és nem adja áldását rá.
2021. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Bárhogy is szépítjük a dolgokat, ez mindenképp megcsalás. Persze felhozhatunk a mentségünkre olyan átlátszó válaszokat, de hát csak egy szimpla cumi volt, érzelemmentes és nem jelentett semmit, na de ha ez kiderül, vajmi keveset ér indokként.

Na meg az igazán komoly kapcsolatokban kevés eséllyel tud belerondítani egy harmadik fél. Nem mondom hogy nem lehetséges, hogy a szopás démonának ellen tud állni a férfiember, de van hogy kevés ahhoz az akaraterő hogy nemet mondjunk

2021. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Tud szexelni, miért ne tudna? Ahogy egy nő is tud, csak talán ritkábban akar.


"ha egy férfi orális örömökben részesül, az nem számít megcsalásnak"


Nincs ebben semmi titokzatos. Olyan ez, mint amikor a kisgyerek át akarja írni a foci szabályait, hogy amikor ő ér kézzel a labdába, az nem csalás, csak apa nem tud veszíteni. :)

2021. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor minden ferfi ilyen, nincs mire számítani?
2021. febr. 9. 17:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Vagyis , EZ A NORMÁLIS egy pasinál, mert nehéz ellenállni?
2021. febr. 9. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Ok, akkor majd mond a pasidnak ha ilyet mond hogy akkor te is lecummatasz 1-2 fickót, fogadjunk egyből máskép gondolná a dolgot. Minden ember tudja, érzi belülről mi a megcsalás, mi az amivel megbántaná a párját, nem örülne neki.


Ja hogy a férfiak hajlamosabbak-e a könnyed kalandokba bocsátkozni akkor is ha nem függetlenek? Tudod rá a választ: igen. Ez nem azt jelenti minden pasi csapodár és tuti félrelép, de bizony előfordul ilyen.

2021. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!