Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hogyan működhetne egy anyagilag támogató kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyit kellene ahhoz nyújtani havonta, hogy problémáktól mentesen legyen egy olyan kapcsolat, ahol a felek problémáktól, meg love storyktól mentesen csak "jól érzik magukat."
2021. febr. 7. 17:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

70k-ból kijön havi két alkalom, sőt 3-4 is: simán elmész prostihoz. Ne várd azt hogy havi 70k-ért kizárólagosságot vásárolsz. Ha rám hallgatsz: amelyik nő így ebbe belemegy ennyiért, az sima prosti aki a rosszlányokon hirdeti magát 15-20k-ért óránként és közben röhög hogy van egy hülye aki 35k-t is hajlandó fizetni.

Nevezheted amúgy sugarbaby-nak is, attól még prostitúció ez is: pénzért szex, amit amúgy nem tenne meg kár ragozni. Csak a sugarbaby-nak nem 10 kuncsaftja van egy nap, hanem egy egész hónapra és azon keresi meg az árat.


Jah, 100k... na ne nevetess most komolyan. Nem vagyok én sem milliomos, de elmegy a "diáklány" bármelyik diákmeló irodába, vagy a mekiben, vagy szinte bárhol simán megkeres bőven többet mint 100k a nélkül hogy prosti lenne. Ha meg már beveszi a gyomra hogy pénzért dugjon idegennel akkor többet akar érte (s meg is kapja). Lehet háborogni de ennek ennyi az ára! Ld. fenti példát, 25 milla egy X6-os, mert ennyiért veszik meg, lehet rajta hőzöngeni, de ettől még nem fogják olcsóbban adni.


Azon amúgy már gondolkodtál hogy nem feltétlenül a nők rendszerében van a hiba? Barátom te erőfeszítés, udvarlás meg minden nélkül simán csak p.nát akarsz, pénzből megoldva. Ezt meg úgy hívják prostitúció, annak meg van egy ára: 6-10k az útszéli, 15-20k a rosszlányok, 250-300k-tól az igényesebb sugarbaby, ez van.

2021. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Barátom! Nézőpont kérdése, hogy mit nevezünk sugardady-nek.

Akinek szép arca bóra és jó feneke van de melle nincs, az nem 10/10-es nő! Vili? Nem az autókat kell itt meghasonlítgatni. Inkább tedd fel a kérdést magadnak, hogy miért tartunk itt. Mi az, hogy ha már beveszi a gyomra, hogy pénzért dugjon? Ember, másért nem dugnak, hanem inkább vannak egyedül, mert lenézik azokat a férfiakat, akiknek nincsen 200 k-ja , meg 800 k-ja.


Meg azt se felejtsd el, hogy mindennek van egy határa. Hol ér egy emberi test egy hónapra 800 k-t, amikor egy ember havi kereste pl 150 k?

Rendeltetésellenesek ezek a hatalmas igények. A fogyasztói társadalomhoz kellene méretni ezeket. Nem a gazdagok zsebéhez, akiknek minden mindegy.


Senki se 10/10-es nő még itt se , és nem aranyból van a valaga egyiknek sem, hogy ennyit elkérjenek. Ezt ők is tudják.


Szép barátnője sem lesz annak a férfinak, aki sugarbaby 200 k-t meg ilyen szinteket nem tud megfizetni. Szóval nehogy már itt a nőket tüntessük fel áldozatnak azért, mert a férfiak szexet akarnak tőlük.

2021. febr. 7. 23:20
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Van aki milliókat ki tud szedni ha van gusztusa egy idős bácsikához akár.
2021. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen gondolkodással neked sosem lesz csak krvád! Lenézed a nőket, de nem is adsz értük semmit. 150 a kereseted? Eddig azt írtad 200k. Ez semmi. Nem azért, de valóban igaza van azoknak, akik már írták neked; ez olyan kapcsolat, amit meg kell fizetni. 10/10-es csaj létezik, ezek a sugarbabyk angyalom. Nem adják magukat mindenkinek és egy emberrel dgnak; aki meg tudja fizetni a testüket! Mert ingyen nem adja egy sugarbaby sem! Nem a szex a középpontú, az csak a pasinak számít. Egyéb jutattások mellett (pl az utcán is együtt mutatkoznak, elmennek rendezvényekre stb) ez plusz tarifa egy gazdag férfinek semmiből sem tart kihúzni a zsebéből egy misit. Ha kér valami pluszt mondjuk bdsm, anál vagy hasonlót, az még több zsozsó, ajándék. Ez van. Az csinálja akinek van pénze és aki csóró az ne háborogjon, hogy nem kell senkinek nulla vonzerővel. Egyébként ha nem akarsz krvázni, keress egy barátnőt. Talán ő megelégszik 100k-val (ételt, italt tud belőle az asztalra, meg háztartási cuccokat de egyébként az is többe kerül csak megsúgom, és még nem ajándékoztál a barátnődnek semmit, csak munkát) szóval ha valaha lesz ilyen modorral párkapcsolatod, arra is kell (kettőtökre) költeni minimum 150-200-at hogy jól működjön a háztartás.


És itt jön a sugarbaby. Ha egy sima kapcsolat is pénzbe kerül ajándékok nélkül is, mit gondolsz, majd elájul valaki 70 ezer forinttól??

2021. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arról még sosem hallottál hogy szerelemből, vágyból, szimpátia alapján szokták a nők "csinálni"... szerinted minden nő k... Ha így közelíted meg a nőket, tisztelet, kedvesség nélkül akkor bocs, de ne csodálkozz hogy tényleg csak pénzért fog menni neked a dolog.


Szögezzük le, te pénzért akarsz dugni. Ennek meg mint írtam ennyi az ára és pont.

Az autós hasonlat meg nagyon is él. Ugyanis te egy szolgáltatást vásárolsz PÉNZÉRT. Ez egy egyszerű üzlet, ez az áru ez meg az ára.

Verhetem a nyálam a szalon előtt, vagy aláírást gyűjthetek, meg blogot írhatok vagy akármi hogy hol ér egy kocsi 20 millát, igenis adják oda nekem 2-ért mert szerintem ennyit ér - de nem fogják.

Azt pont lesz.rják hogy te mennyit keresel, miért is érdekelné őket? Ez a te egyéni szoc.problémád, téged sem érdekel hogy Gipsz Jakab mennyit keres, zsírosdeszkát eszik vagy Beluga kaviárt, nem? A szalontulajdonost sem érdekli mennyi a fizud, hitelből veszed 50 évre elzálogosítva magad, vagy a házad adod el érte, vagy röhögve kivágod mellényzsebből. Kifizeted vagy sem. Ez ÜZLET, ennyi az ára. Ha te nem fizeted meg, akkor majd más megteszi. A sugarbaby ugyanilyen, nem 70-100k az ára.

2021. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

34!: Elárulok NEKED VALAMIT.


Te hatalmas tévedésben vagy.


"ez plusz tarifa egy gazdag férfinek semmiből sem tart kihúzni a zsebéből egy misit."


Ne a gazdag férfivel gyere! (Egyébként a gazdag férfi is abból gazdagodik meg, hogy a szegényeket dolgoztatja szarér-hugyér, ami ha nem sikerülne, akkor nem sikerülne sugar baby-t sem fognia. De ha nem lennének gazdagok, akkor a sugar baby-nek is más lenne az értékrendje.)


Ez egy társadalom, amiben nem minden férfi gazdag. Ha a nők normálisak lennének, akkor vagy anyagiaktól mentesen, vagy összekötve a kellemest a hasznossal,a földön járva megelégednek 70 ezer forinttal is. Mert nem minden a pénz.


"Az csinálja akinek van pénze és aki csóró az ne háborogjon, hogy nem kell senkinek nulla vonzerővel. "


Tehát nálad a vonzóság hiánya, egyenlő a csórósággal? Ez aztán a korrekt.


Nálad az is modor megítélésének kérdése, hogy valaki tud-e vagy nem tud költeni egy nőre. Ez aztán a korrekt!


35: Szerelem? Az a szép nő esetében ritka. Ha van, akkor az a pénzbe szerelmes.


Az a rengeteg férfi, akinek nincs párja, vagy nem éppen szép nő van az oldalán, annak is a stílusával van a gond? Most amikor valaki leírja az igazságot, akkor ebbe kötözködtök, ha nincs pénz, akkor meg csak lenézitek az embereket. Kifogáskeresésé az egész, arra meg ki a játék, hogy a férfi társadalmat pumpoljátok, visszaéltek azzal, hogy jól nézel ki külsőleg.


AZ AUTÓS hasonlat nem él. Ugyanis az autó az tárgy, a nő pedig egy ember. Ha az autós hasonlattal hozod összefüggésbe, akkor mi a különbség az ember és a tárgy között, amit pénzért lehet vásárolni? Had ne illessem ezt megfelelő jelzővel...Ez már nem sugar baby...


Az hogy engem nem érdekel a Gipsz Jakab, az azért van, mert Gipsz Jakab egy férfi és nem vagyok meleg. Viszont a jó testi adottságú nőt érdekelhetné , hogy mi van a Gipsz Jakabbal, akár oda is költözhetne mellé, közösen fizethetnék a háztartást és adhatna akár önzetlen szeretet is, de miért is tenné, ha kidobhatja magát a piacra? Bocsánat!


"Ez ÜZLET, ennyi az ára"


Ez nem üzlet, ez a testi adottsággal való visszaélés. Ez lehúzás, ami csak a gazdagoknak teljesíthető, akik azok munkájából tömik tele a zsebüket, akik a szegények és akik nem kaphatják meg a sugarbabyt 70-ért!

Illetve olyan lehúzás, ami a sugar baby-nek jó üzlet.


Mindennek van egy határa. Az általad felvázolt körülmény, egy beképzelt embernek a felfogása. Te vagy amúgy a csarnokos Magdika? Aki azt írja nekem, hogy csarnokokat tart fenn? Na aztán miből?


Tán nem abból, mint írta kedves, hogy egy férfinek a pénzén emelkedett fel? Hát az ilyenek vajon hogy tudnák megbecsülni a keveset?

2021. febr. 8. 10:02
 37/40 anonim ***** válasza:

#36 Kicsit úgy tűnik mintha nem megtudni szeretnél valamit, hogy abból konzekvenciákat szűrj le, hanem a véleményed hangoztatni. Egyetlen válasz lenne számodra elfogadható, az amit te gondolsz. S képtelen vagy elfogadni, hogy ez nem így működik és ez nem fog teljesülni. Nem is akarod megérteni hogy miért nem, hiába írja le bárki tíz különböző aspektusból.


Mindazonáltal ha annyira biztos vagy benne hogy "igazad van", vezetett az eddigi gondolkodásod eredményre? Ha nem akkor bibi van. Márpedig annak az egyetlen megoldása hogy te változtatsz - mert a világ körülötted NEM fog. Neked kell alkalmazkodni a világhoz, mert az nem fog hozzád.


Szóval hogyan tovább? Háborogsz és maradsz ugyanott ahol most vagy, gondolkozol azon mit kellene változtatni (NEKED, magadban)?

2021. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Hogyan tovább? Én feltettem egy kérdést és gyakorlatilag a női válaszolók helyett bejöttek a megmagyarázós kommentek, amire én is kifejtősen válaszoltam.


Én annyit fejtettem ki mindössze, hogy egészséges keretek között is lehet árat szabni.

2021. febr. 8. 14:10
 39/40 anonim ***** válasza:
Lehetne "egészséges keretek között" árat szabni, de ettől még a kereslet-kínálat határozza meg. Sugarbaby-nál is, illetve ott az is számít, hogy egyéb munkával mennyi jövedelmet tudna elérni a nélkül hogy idegenekkel pénzért k.vulnia kelljen. Ez az árszint meg most nem 70k, annyiért csak prostit kapsz. Mindegy te mit gondolsz az árazásról, az eladó határozza meg mennyit kér, vagy megfizeted és megveszed az árut, vagy nem fizeted meg és nem kapod meg.
2021. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Ez a köszönjük Emese kategória amit írtál.:)
2021. febr. 8. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!