Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hogyan működhetne egy anyagilag támogató kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyit kellene ahhoz nyújtani havonta, hogy problémáktól mentesen legyen egy olyan kapcsolat, ahol a felek problémáktól, meg love storyktól mentesen csak "jól érzik magukat."
2021. febr. 7. 17:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Akár lehet igaz is amit az előttem író hölgy mondott, a 800k-s összeg. Nekem is ajánlottak már egy hétvégére 2-300k-t. Szóval simán el tudom hinni. Más kérdés h én nem szexelek pénzért. De a válaszom az hogy nagyon széles a skála ami az árakat illeti. Van aki 2-300k-ért heti többször is találkozik veled. Van aki meg a fent említett fél millió vagy magasabb árkategória. Nyilván attól is függ melyik lány hogy néz ki, mennyire értelmes vagy csak mennyire van elszállva magától

N

2021. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Akár lehet igaz is amit az előttem író hölgy mondott, a 800k-s összeg. "


Persze , minnél többet annál jobb nektek. Csakhogy valamiből élni is kell és aki keres havonta pl 200 ezret, amiből 70 ezer forint költőpénze van, az maradjon egyedül? Ti felőletek nők felől fel is fordulhat. Ilyen magas igények mellett.

2021. febr. 7. 21:42
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

#23 sz.rul esik, de ez az igazság, ha 200k-t keresel egy hónapban akkor ne akarj sugarbaby-t tartani. A sugarbaby a legdrágább prosti (pláne a minőségi), pénzért vett "kapcsolat", amit jól meg kell fizetni a kizárólagosságért.


Az igényekről annyit, hogy itt is igaz, kereslet-kínálat. Amíg egy csinos, fiatal, értelmes "egyetemista" lánynak lesznek akik 200-800k- kifizetnek havonta (márpedig vannak) akkor annak addig annyi lesz az ára. Ha majd mindenki csak 70-100k-t fizetne akkor annyi lenne az ára. Olyan ez mint az autóvásálrás. Amíg van aki kicsenget 25 millát egy X6-osért addig azt annyiért fogják árulni (akkor is fele ennyibe se került az előállítása).


Amúgy tipp: ki mondta hogy maradj egyedül??? Vannak emberek akik kevesebb pénzből jönnek ki és nincs 70k szabad, szórakozásra költhető költőpénzük sem egy hónapban mégis boldog párkapcsolatban élnek. Na ők vajon hogy csinálják? Mondjuk szerintem úgy hogy kapcsolatban vannak és nem luxusprostit (bocsánat sugarbaby-t) akarnak kitartani.

2021. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, majd fel is fordulsz, ha neked nem lesz sugarbabyd. XD
2021. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg el vagy tévedve az árakkal... egy óra egy minőségi prostinál 15-20k-nál kezdődik. Akkor mi a francért k.vuljon 70k-ért havonta?
2021. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Figyelj! 70 k ból, ha kijönne havonta két alkalom , az sem rossz, de ne a 100- ezres tételekből induljatok ki. Azért tart itt ez az ország.


24: Akinek már jó feneke van csak szimplán, annak is egekbe menő igényei vannak.

2021. febr. 7. 22:17
 27/40 A kérdező kommentje:

És te azt is luxusprostinak neveznéd? Hát nem hiszem, hogy annak kéne.


Szóval nem kell sugar dady ahhoz, hogy a női igények el legyenek szállva.

Ez probléma, mert így nem lehet kapcsolat se még olyannal se, aki valamelyest, valamiben jó egy férfi számára.

2021. febr. 7. 22:23
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valaki eladja a becsületét, legalább adja drágán.
2021. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Vagy inkább vár a milliomosokra. :)
2021. febr. 7. 22:30
 30/40 A kérdező kommentje:
Egyébként később lenne 100 is rá, illetve egyre több, de akinek mondjuk a 70 nem elég, annak a 100-es. Pedig az valakinek a havi fizetése.
2021. febr. 7. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!