Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hogyan működhetne egy anyagilag támogató kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyit kellene ahhoz nyújtani havonta, hogy problémáktól mentesen legyen egy olyan kapcsolat, ahol a felek problémáktól, meg love storyktól mentesen csak "jól érzik magukat."
2021. febr. 7. 17:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
#11 lehet, de mindenki azt hisz amit akar. :)
2021. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Biztos, mert ha nem így lenne, akkor a privát nem maradna válasz nélkül.
2021. febr. 7. 19:14
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
#13 ha rámírtál privátban és nem kaptam meg, az csak azért lehet mert korábban tiltottalak. Nem kaptam privátot szerencsére.
2021. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Engem biztos nem tiltottál:)
2021. febr. 7. 19:19
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha komolyan gondolnád nem itt keresnél ezért nem írtam vissza.
2021. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
#15 akkor írj rám, hogy megnézzük
2021. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Hát hol keresnék? Nem mehetek oda az utcán egy idegen nőhöz: Ne haragudj tetszel nekem, mennyi lenne az árad havonta? Ugyanis szeretném, ha jól érezzük magunkat és persze férfiként én is szeretnék kiteljesedni, mennyi lenne az ára a nőiességednek és kedvességednek?


Durr egy füles VAGY mosoly és indul a vonat.

2021. febr. 7. 19:27
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre sugardady oldalak ott nem próbálkoztál még?
2021. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Sugardady oldalak?
2021. febr. 7. 19:42
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Háboroghattok az árakon, de itt is igaz minőség és ár eléggé jól korrelál. Az elfogadhatóbb megjelenésű, értelmesebb sugarbaby 250-300k-nál KEZDŐDIK. A plafon meg amennyivel le tudja húzni a szponzort.

Lehet arról ábrándozni hogy havi 100k-ért majd 20 éves egyetemista lányt találsz akit heti 3x dugsz, de ennyiért prostit találsz aki úgy van vele a "normál" prosti melója mellett eljátssza a sugarbaby-t hátha le tud húzni néhány lúzert havi fix zsetonra is.

Sugarbaby/dady oldal: puncs.hu de ott is hasonló (sőt nagyobb) árakat fogsz találni. S ne lepődj meg a női felhasználók nagy része hivatásos prosti aki csak fix havi lét is akar.

2021. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!